Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.Dje 19:07
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 21:08
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 ne gjendje shume te mire

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 12:08
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 super Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:24
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 Sportback

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 20:08 Makina , Tiranë

✅DISQE_GOMA_SHEHU Instagram �� Tirane / Kamez

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 19:55 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Nafte 2009 Panorama

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 Makina , Tiranë

Audi a3 kamio automat 2.0 nafte

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:19 Makina , Tiranë

Audi A3

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:17 Makina , Durrës

Audi A3 Naft 1.9 Viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:10 Dyqani Makina , Durrës

A3 2.0 nafte s line s tronic sportback sport packet plus

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:10 Makina , Fier

Shitet Audi A3 35 tdi 2015

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 19:04 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 TDI MANUAL 5MARSHE VITI 2005-NE SUPER GJENDJE SE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:43 Makina , Tiranë

Audi a3 vit 2011 1.6 naft kamje automat 221345 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:33 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 18:33 Makina , Tiranë

"Okazion " Shitet Audi A3 S-Line 2012 i supermirembajtur

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 nafta Automat

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:22 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 nafte Automat

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:51 Makina , Elbasan

AUDI A3 2.0 TDI 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:50 Makina , Fier

Audi A3-2.0 TDI Diesel -2009-AUTOMATIK-LETRA SAPO PAGUARA

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:50 Makina , Durrës

A3 Automat 2.0TDI SPORTBACK����

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:47 Makina , Durrës

Audi a3 1.6 benzin gas

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 17:36 Makina , Durrës

SHITET AUDI A3 SEDAN 2014 NAFTE

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:14 Makina , Fier

Audi a3 2.0 Tdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 quattro 2.0 TDI

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:15 Makina , Tiranë

Audi A3 Sedan 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:14 Dyqani Makina , Fier

Audi A3-2.0 TDI

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 s-line 2.0 TDI

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 diesel

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Makina , Berat

Audi A3 Automat

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:59 Dyqani Makina , Durrës

Audi A3// automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:26 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 Makina , Fier

Audi A3 - 2.0TDI - Sportback

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 Makina , Fier

AUDI A 3 2,0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:52 Makina , Fier

Audi A3 2.0 naft 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 3-2015-

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:29 Makina , Kavajë

✅Audi A3 Automatike 1.6 Nafte 2015 Super Gjendje

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:28 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 1.4 benzin/gaz

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:06 Makina , Tiranë

‼️Servis Bilardo ‼️

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:40 Makina , Tiranë

A3 2016 2.0T Automatike Panorama

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:19 Makina , Fier

AUDI A3 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

4 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

Audi A3 2005 naft 2.0 Manual 3900 euro ska diskutim

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:59 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET AUDI A3 S LINE 2008 AUTOMAT DIESEL

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:53 Makina , Durrës

�� Audi A3 Sportback

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:08
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi a3 viti 2007 automat, motorr 3.2 benzin Quattro.

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:57 Makina , Tiranë

Audi A3 S Line Automatik

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:56 Makina , Tiranë

Audi A3 S Line 2014 Automatik/ sapoardhur nga Belgjika

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:28 Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK S-LINE BENZINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Makina , Durrës

1.9 naft shitet ose ndrohet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

AUDI A3 25TDI 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:41 Makina , Fier

Audi A3

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Makina , Tiranë

audi a3 kamio automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:10 Makina , Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Kerkoni per Audi A3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A3 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A3 ne MerrJep.al


Keni Audi A3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione