Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Golf , 40388
Golf Plus , 3418

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 00:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN Golf 7

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:58
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:17
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 GTD

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW golf 5, Automat 1.9 nafte

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Shitet Golf 5 Plus Gaz-Benzin i sapo ardhur nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Shitet Golf Plus AUTOMAT Gaz-Benzin i ardh nga Gjermania

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf Automat GT

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 VI AUTOMAT OKAZION VOLSWAGEN

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet VW Golf 7 1.6 nafte viti 2014 manual

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 1.6 TDI 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 automat viti 2010����

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 6 Viti 2009 2.0 Nafte Kambio Automarike

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 BENZIN

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 ..1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 6 , 2013 , Automat !!!

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 AUTOMAT TDI 1.6 BLUE MOTION SUUUPER GJENDJE

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 17:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 automat 1.6 naft full model europe

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 importuar nga franca automat 1.6 nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Automat 1.9 nafte baxho navi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 5 Benzin Gaz 1.6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

✅ SHITET GOLF VI ✅ Super Gjendje ��

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

❌VW GOLF+ 2.0 NAFTE - 2008 - KAMBIO AUTOMATIKE - FUL OPTION❌

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:18 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2010 AUTOMAT DIESEL 1.6

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 6 1.6 TDI Automatike me DOGANE (BELGJIK)

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf V 2.0 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 6 TEAM HIGHLINE TDI BLUEMOTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE MANUAL VITI 2006... OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF V BLUEMOTION 2008 MANUAL 1.9 DIESEL

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF V 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 7 Look R-line Fabrike, Full Panorama, 2.0 Nafte, Automa

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf V 1.9 TDI (Kontaktin Tek Pershkrimi)

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2012 DIESEL MANUAL 2.0

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V 1.6 Benzin/Gaz (Kontaktin tek pershkrimi)

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:09 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion VW Golf 6 2.5 Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:09 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 motorr 2.0 TDI 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 motorr 1.9 nafte viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Vw Golf 5 1.6 Benzin Gaz Viti 2008 Me dogane..

4 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione