Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 220 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Mar 10:47
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mercedes C220 CDi

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2010 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2007 Mercedes Benz C220 DIESEL PANORAMIC

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class c220 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes C Class C220 d 4MATIC AMG 2019 19900 Euro

199 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2010 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C220 (AMG LOOK) - 2012

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2007 Mercedes Benz C220 DIESEL PANORAMIC

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

M,b c clas 220 naft 2012 Automat

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Mercedes Benz C220

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Super okazion 10900€ (Gjermanie)

10 900 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 23:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C class 2007 motorr 220 nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c220 cdi

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz ����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

2010 Mercedez-Benz C Class C220 Nafte Look AMG Panoram Full

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet Mercedes-Benz C class

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes c 220

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez-Benz C220 CDI 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 22:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Okazion C class 220

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz C class c220 2005 letrat sapo prer, automat,naft ,w203

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet c clas 2008

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz 204 C 220 CDI AMG LINE 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet Vufer + Amplifikator Bashke me Fishat Gati Per Montim

150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shiten Disqe + Goma 225 /45 /R17 AMG Origjinal Dy te gjere

440 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet c class 2011

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet c ckass 2019..220d..4 matic

29 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Shitet C220 EVO Automat 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Mercedes Benz C220

70 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Mercedes Benz c-class evo

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

OKAZIOON.C.KLAS.AUTOMAT.2013.

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Okazion c 203 . 220 naft automat viti 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 FULL

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Krujë

Shitet C klas 220cdi automat me dogan sapo ardhur nga����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 250 CDI ZVICRA CH

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 AVANGARDE ZVICRA CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-Class w205 super gjendje

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C class 220d 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 21:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C class 220d 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 21:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

benZ

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI Panorama FULL OPSION

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Shitet / nderrohet W204 Benz C220 Cdi Automat

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz c220 avangard automatik 07

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz W203 C220 CDI

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione