Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

240 , 49
244 , 1
245 , 1
262 , 6
264 , 1
340 , 5
360 , 3
440 , 13
460 , 13
480 , 9
740 , 6
744 , 1
760 , 3
850 , 8
855 , 1
940 , 2
944 , 1
945 , 1
960 , 1
965 , 1
Amazon , 3
C30 , 65
C70 , 19
Polar , 1
S40 , 496
S60 , 419
S60 CC , 3
S70 , 11
S80 , 164
S90 , 11
V40 , 335
V40 CC , 6
V50 , 427
V60 , 55
V60 CC , 1
V70 , 168
V90 , 3
XC 40 , 10
XC 60 , 857
XC 70 , 58
XC 90 , 753

Blej Volvo ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Volvo te ri apo të përdorur në shitje. GJej Volvo nga modelet e ndryshme si: XC60, XC40, XC90, S90, V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Dje 20:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi volvo xc60

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:52
Linku:
Makina , Tiranë

VOLVO S60 D4

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 13:24
Linku:
Makina , Durrës

Volvo V60

8 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:16 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo Xc60 ����

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:15 Dyqani Makina , Fier

VOLVO XC60 2.4 R-DESINGFULL ZVICRA CH

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:58 Makina , Durrës

XC60 2.0T GAZ / Benzinë PRINS

11 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:56 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 2.4 Nafte 2009 e ardhur nga Zvicra

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 Makina , Tiranë

Shitet volvo S60 viti 2012 nafte D4 full option

8 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:55 Makina , Durrës

VOLVO XC-60 R DESIGN

11 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 20:50 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2014 ocean race edicion full option

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:47 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2015 polestar edicion full option

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:19 Makina , Durrës

❗️SHITET VOLVO XC60❗️

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Makina , Tiranë

Okazion Shitet/Ndrohet Volvo Xc60 T Design B/G

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 19:52 Makina , Kukës

Volvo 2.0 nafte mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:30 Makina , Tiranë

Volvo XC90 Benzin+Gaz, 2011, 7 vende

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 19:24 Makina , Shkodër

Volvo xc 60 benzin-Gaz

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 Makina , Durrës

Volvo XC 60 Automatike 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:55 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 Makina , Tiranë

Shitet Volvo Xc60, 2011, 3.0 Benzine.

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 18:45 Makina , Tiranë

VOLVO S60 D4

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 18:44 Makina , Tiranë

VOLVO V40 D2

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:36 Makina , Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:16 Dyqani Makina , Tiranë

⚜️VOLVO V40 D2 1.6 NAFTE AUTOMATIK OKAZION⚜️

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:16 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO S60 2.5T 2013 AUTOMAT ME DOGANE 0689000399

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:59 Makina , Elbasan

Volvo S60

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:49 Makina , Tiranë

Volvo xc60 T6 full opsion benxin+gaz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:43 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60 2012 Benzinë/Gaz

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Volvo xc60 R desing

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:05 Makina , Tiranë

Volvo S60 T5 Benzine /gas

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:52
Linku:
Makina , Tiranë

VOLVO S60 D4

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:40 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC 60 nafte 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:36 Makina , Fier

Volvo V40 Automat, 1.6 Nafte Super Gjendje e sapo ardhur...

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:19 Makina , Kavajë

Volvo v50

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 Makina , Tiranë

Volvo S80 Gaz-Benzin

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 16:01 Makina , Tiranë

ShitwtVolvo cx90

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 Benzine Gaz automatike pa takse luksi!

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 15:30 Makina , Tiranë

xc90 gas 7 vende absolutisht perfekte me targa

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 15:29 Makina , Kukës

Volvo SUV ne shitje 6+1

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 Makina , Korçë

Shitet me porosi pa dogane volvo s60 2.0 nafte 185000 km

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:59 Makina , Tiranë

Shitet ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:58 Dyqani Makina , Durrës

2010 Volvo XC60 T6 R-Design

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 14:50 Dyqani Makina , Durrës

Volvo XC40 ,2.0 D3 ,automat -2018

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:35 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC 60/

11 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:24 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC60

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 13:52 Makina , Durrës

Volvo XC60 3.0 Benzin T6 AWD, VP/2013, Automat

11 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:44 Makina , Durrës

Volvo xc60 full option

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:23 Makina , Tiranë

VOLVO XC90 7 VENDE FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:04 Makina , Krujë

VOLVO V50 2.4 BENZIN AUTOMAT����

3 960 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:53 Makina , Tiranë

Shitet Volvo xc60 Full option 2.4 nafte , 206 mij km������

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 Makina , Durrës

Volvo s60

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:35 Makina , Tiranë

Volvo XC60 R Design R Dizanj Sport ����

38 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Gjej Volvo në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Volvo të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Volvo nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, XC40, XC90, S90, V90, V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Volvo ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Volvo ne MerrJep.al


Keni Volvo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për volvo ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione