Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cls | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2390
Audi , 151
BMW , 90
Ford , 57
Toyota , 55
Opel , 21
Land Rover , 20
Porsche , 17
Citroën , 15
Fiat , 14
Smart , 13
Volvo , 12
Renault , 9
Peugeot , 8
Hyundai , 7
Honda , 7
Nissan , 6
Seat , 6
Škoda , 6
Lancia , 5
Chevrolet , 5
Chrysler , 4
Hummer , 4
Cadillac , 4
Mazda , 3
MINI , 3
Ssangyong , 3
Suzuki , 2
Acura , 2
Jaguar , 2
BAIC , 1
Maserati , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cls,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cls Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:08
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 11:37
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz CLS 320 Cdi

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:08
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 01:02 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08 ,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:08
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 ,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:32 Dyqani ,

Audi a6 s6 4.2 benzin+gaz

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Dyqani ,

E 300 benzin gaz i sapomontuar full

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 ,

OKAZION 3008 PEUGEOT

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 ,

TOURAN 6+1 1.9 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:59 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

Mercedes benz 2004 Okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

BMW 2009 BENZIN GAZ ITALJAN.FULLLLLLLLLLLLLLLLL

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:51 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:50 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:50 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:50 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:50 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:50 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:28 ,

E220 cdi Elegance

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:04 ,

Mundesi nderrimi

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:50 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 XHAMAT E ZINJ PARA PER 5 VJET

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 ,

Okazion Cls 320 Diesel Version Desingo Super Gjendje

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 ,

Mitsubishi L200 me kondicioner okazion

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:22 ,

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Maxx Full !!!

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:54 ,

Cls 350 Naft 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 ,

Mercedes EVO 300Benzine/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:34 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

Shitet & nderrohet vwpassat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 ,

Hyundai kupe

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:31 ,

Mercedes C 180 Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:31 ,

Mercedes c 220 Avangard

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:31 ,

Vw kadi 1.9

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:31 ,

Hyundai santa fe 2.2 naft automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:31 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:31 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:28 ,

Mercedes A 200 automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:28 ,

Mercedes c 220

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:28 ,

Mercedes c 220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:28 ,

Mercedes E 220

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:28 ,

Vw kadi 1.9

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:25 ,

Audi A4 automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cls | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • cls në kategorinë Makina
  • Cls në kategorinë All Category
  • Cls në kategorinë Makina | Jaguar
  • Cls në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 270
  • cls në kategorinë Pjesë këmbimi
  • cls në kategorinë Makina | BMW | Z4 | Z-modele
  • Cls në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLA-Class
  • cls në kategorinë Automjete
  • Cls në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 350 | S-Class
  • Cls në kategorinë Makina | Volvo | V70

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione