Publikuar: Maj 27 2024 08:42

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

EUR

Publikuar: Maj 27 08:42
Shikime: 175
Audi A7 3.0 TDI Quattro
- 3.0 TDI
- Viti 2012
- 144500 km
- Kambio Automatike
- Keyless Go Start/stop
- Keyless Entry (hapet mbyllet me gisht)
- Eco mode
- Driving mode selection
- Head up display (tregon km ne xhamin e perparm)
- Komanda ne Timon funksionale
- Computer Board
- Limitator shpejtesie, pilot automatik
- Ambient light
- Interior Full Lekure kafe shume e paster
- Sendilje Elektrike + Memorje
- Sendilje me ngrohje para dhe mbrapa
- Klima Automatike me ndarje ne 4 zona para dhe pas
- Baxho Xhami
- Pasqyra elektrike + mbyllje elektrike
- Audi Navigation System
- Audio fm/am, Bluetooth, Aux, Cd reader mp3, hdd + sd card (me komanda funksionale + touchpad)
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere bixeno + led (me levizje automatike sipas terrenit) dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat e mjegulles ndizen ne moment kthimi majtas ose djathta)
- Sensor parkimi + Camera Assist
- Auto Hold + frena dore elektrike
- Bagazh me hapje dhe mbyllje me buton
- Xhamat e zinj
- Disqe Audi 19" originale me goma te reja
- Makina eshte e sapoardhur me dogan te paguar gati per targa, full nga pjesa ekstrave, ne giendje perfekte xhenerike motorrike, estetike.
- Сmimi 13.900€
-Cel 00355674188651
MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 sline rs cls 320 350 400 500 63 amg FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat rav ml qashqai nissan touareg rav4 jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo 4x4 range rover chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina corola land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA Okazion LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Okazion ndrrohet rolex Automat Audi porsche fiat lancia benz bmw dizel benzin gaz


Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
175
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674188651

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione