Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 320 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 320 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Mercedes EVO 320 CDI Avangarde Sportpaket Viti 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E320 -1995 AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

✅ Shitet Mercedez ml 320 2007 ✅

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Benz ml

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes-Benz ML 320 AMG PACKED LOOK

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Benz R klas

8 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Mercedez Benz

5 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Ml 320cdi 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Mercedes Benz 320 CDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

SHITET

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

SHITET ML 2009

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Korçë

Mercedes Benz - ML 320 CDI 4MATIC

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Maj 13:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lushnjë

Mecedes EVO 320 automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 11:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Mercedez benz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
21 Maj 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Mercedes

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

arsye mosperderimi

6 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Mercedez benz ML ne shitje

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Ml 320 cdi

8 200 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 03:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet ML 320 CDI 6900 €

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 03:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz ML 320 (6900 €)

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Maj 23:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Korçë

Shitet makina

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 21:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Berat

Shitet Cls 320 Naft

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 21:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

‼️Okazion mercedes-benz  EVO 320 CDI ‼️

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
14 Maj 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Benz s320

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Mercedes Benz 320 4 matic

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 20:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Mercedez-Benz Evo 320

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Adriatik

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Maj 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Benz CLK

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 23:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Benc

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Fugon sprinter

7 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Okazion. Ml 320 Full

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Shitet/nderrohet

6 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 20:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Shitet ose ndrrohet W220 S320

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 19:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet Ml 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lushnjë

Mecerdes benz

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 17:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

shitet e clas 320 motor linj

5 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 12:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Clk v6. 3.2

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Pogradec

Mercedes Benz Evo 320 Avantgarde

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 04:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Elbasan

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 04:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet c320 cdi 4matic

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 15:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

!!OKAZION EVO 2007!!

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

SHITET MERCEDES E CLASS EVO!!!

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Shitet / Ndrrohet e class evo

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Mercedes Benz

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione