cls ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Mercedes-Benz , 1863
Audi , 128
Ford , 77
BMW , 73
Toyota , 36
Fiat , 25
Opel , 18
Nissan , 16
Land Rover , 14
Smart , 14
Porsche , 13
Peugeot , 10
Citroën , 8
Hyundai , 8
Renault , 8
Volvo , 7
Seat , 6
Honda , 5
Jeep , 5
Lancia , 5
Jaguar , 4
MINI , 4
Hummer , 3
Suzuki , 3
Acura , 2
Chrysler , 2
Ssangyong , 2
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Dodge , 1
Isuzu , 1
Mazda , 1
Škoda , 1
Subaru , 1

Gjej cls në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko cls ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. cls ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej cls ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.

01 Mar 00:05
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48
Linku:
Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:55 ,

VW Caddy �� OKAZION ��

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

Mercedes E220 CDI Avantgarde Automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 ,

C230 kompresor AMG edition nga fabrika

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:48 ,

Vw TOURAN NAFTE AUTOMAT 2008 SA PO ARDHE ME DOGAN������

4 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:46 ,

���� GJENDJE PERFEKTE ��

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

Mercedes Benz S-Class 2012 Bluetec 4 Matic L

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 ,

Citroen C4 Grand Picasso Automatik

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

S320 cdi super full option

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:43 ,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

OKAZION Mercedes benz B180 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:41 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

Mercedes benz C 200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:40 ,

C230 kompresor AMG edition nga fabrika

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:40 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 ,

Mercedes Benz Cls 320CDI 2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:39 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

Toyota ���� Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

CITROEN ���� Picasso

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:39 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:39 ,

SUZUKI ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:39 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:38 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 ,

Ford Focus

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:37 ,

Nissan Note 1.5

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:36 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

lancia delta 1.6diesel automat. nderrohet fiat500 automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:19 ,

✔OKAZION✔ C CLASS 220naft FULL 2010 AUTOMAT (SUPER GJENDJE)

7 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

GOLF 5 GTI 2.0benzin 2006 150.000KM (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:17 ,

SMART 700c KABRIO 2006 AUTOMATIK (FULL OPSION)

2 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:17 ,

Shitet Mercedes C Class 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

E CLASS 250 TWINTURBO 2010 (SUPER GJENDJE) ���� OKAZION!!!

10 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 ,

C CLASS 320benzin 4x4 2006 FULL (SUPER GJENDJE) ���� AUTOMAT

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

Shitet C Class C220 motorr evo viti 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

C CLASS 220naft 2013dhjetor (SUPER GJENDJE) ����

10 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 ,

E CLASS 220cdi 2005 FULL (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:16 ,

AUDI A4 2.5 2004 AUTOMAT (SUPER GJENDJE) KABRIO/SALLON I KUQ

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

BMW SERIA 1 2008 1.8naft (SUPER GJENDJE)

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

GOLF 6 1.4 BENZIN 2009 AUTOMATIKE 159.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:15 ,

AUDI A3 2.0naft (140HP) 2007 (SUPER GJENDJE)

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2006 192.000 KM����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - cls.

Blej cls ne Shitje

Eksploro njoftimet për cls ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko cls ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë cls ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.

Krijo Njoftime për cls

Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime cls ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.Kërkime të ngjashme

cls Cls Cls Cls Cls Cls Cls Cls Cls cls

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione