Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

cls ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej cls në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko cls ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. cls ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej cls ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 14:51
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:51
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:51
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 11:37
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz CLS 320 Cdi

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:00 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

�� Mercedes E220 ��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 ,

Mercedes EVO 300Benzine/Gaz

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 Dyqani ,

❎️ OKAZION ❎️ BENZ CLS 5.5 V 8 AUTOMAT 2007

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 ,

Audi a7 look s7 2017

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Mercedes-Benz Cls sw 350d 4 Matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Mercedes-Benz CLS 350 CDI

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:24 ,

Touareg 2.5 TDI automat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzine super gjendje i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:18 ,

MERCEDES E350 Benzin / GAZ

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:18 ,

MERCEDES C300

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine + Gaz -05

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 ,

Caddy 1.9 nafte.2007 Nderrohet me CaddyMaxi

5 001 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

Okazion Cls 320 Diesel Version Desingo Super Gjendje

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 ,

Vw Touran ����

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 ,

VW GOLF ����

4 400 EUR

Viti: 2009
Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

SKODA ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:55 ,

Volvo ���� 1.6 Nafte

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

OPEL ���� Corsa

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

E clas 220 - Naftë - Sapo ardhur nga Jasht !

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:39 ,

E clas 220 - Sapo ardhur nga Jasht

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

CLS 550 4Matic 2013 Look 63 ///Amg Fabrike

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:03 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - cls.


Blej cls ne Shitje


Eksploro njoftimet për cls ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko cls ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë cls ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për cls


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime cls ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • cls në kategorinë Makina
  • Cls në kategorinë All Category
  • Cls në kategorinë Makina | Jaguar
  • Cls në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 270
  • cls në kategorinë Pjesë këmbimi
  • cls në kategorinë Makina | BMW | Z4 | Z-modele
  • Cls në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLA-Class
  • cls në kategorinë Automjete
  • Cls në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 350 | S-Class
  • Cls në kategorinë Makina | Volvo | V70

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione