Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 250 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 250 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET BENZ E-CLASS!

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes Benz E Class 250

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Shitet Cls gjendje 10/10 full ✅

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gramsh

W 124 [ Letra 1 vit ]

4 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

Mercedes benz 1995

1 700 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pogradec

merecdes250 pa turbo

14 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes W124. 250 Turbo Autoamt MUNDSI NDRIMI

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kavajë

Cls 250��2014 full

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kavajë

Cls 250��2014 full opsion

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Cls 250��2014 full ✈️

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

CLS 250��2014 full opsion

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Makinë Benz C250, kambio automatike , me naftë .

297 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET E CLASS 2016

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET E CLASS 2016

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET E CLASS 2016

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Okazion c class full 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes W124

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lushnjë

Mercedes Benz

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

C clas 2013 gas benzine Shitet ndrrohet

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Korçë

SHITET

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 23:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

Okazion

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Mercedes

3 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 17:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shkodër

‼️Mercedes W124 Automatike‼️

5 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 17:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shkodër

‼️OKAZIONNN‼️ W124 2.5 Automat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

Mercedes benz glk 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 22:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Clean used Mercedes Benz 250c

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

Mercedes-Benz W124

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Maj 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

Mercedes Benz W115

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Maj 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Makin funerali

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 08:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

E clas

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
22 Maj 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shkodër

Shitet ose Nderrohet

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes Benz w124

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Maj 19:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

mercedes benz 250

4 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 19:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

shitet mercedes benz

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET / NDERROHET E250 SUPER FULL

17 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gramsh

Shitet

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Maj 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shkodër

shitet

6 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gramsh

Okazion

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 18:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Mercedes

3 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Shes w204 c250

7 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 17:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Shitet okazion

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 17:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Shitet okazion

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kukës

Mercedez Benz 250D

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Maj 08:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

E clas

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
17 Maj 08:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Berat

Mercedes

3 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 23:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes Benz 250 Turbo

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Shitet C class 250 cdi 4 Matic 22.300€

22 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 14:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kukës

Mercdes benz C250 4 matic

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 14:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Shitet nga 31 -27500 euro

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione