Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 120 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 120 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 14:32
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Gjirokastër

Bmw 2008 200D

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:49 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Lushnjë

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Automatike 2007

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 23:50 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Berat

shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:56 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Elbasan

Super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:43 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

BMW 120 d

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:24 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

Bmw Seria 1

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 14:32 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Gjirokastër

Bmw 2008 200D

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 12:03 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Fier

BMW 120D AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 09:35 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Shitet bmw seria 1

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
23 Maj 06:50 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 120d

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 19:59 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 120d

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 12:13 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Vlorë

BMW 120d �� AUTO PENTA ��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
21 Maj 12:02 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Vlorë

BMW 120d

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
21 Maj 08:59 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Fier

Bmw 120d Kambio automatike 5500€

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
18 Maj 14:54 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

120d BMW great condition

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:58 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw seria1

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 17:58 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw seria 1

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 00:20 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW SERIA 1 AUTOMAT NAFT

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
10 Maj 00:14 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

����BMW SERIA 1 AUTOMAT NAFT����

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
07 Maj 18:26 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Shitet BMW Seria 1 Nafte

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 19:28 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Vlorë

Shitet BMW Seria 1

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 00:49 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

��OKAZION��

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 13:25 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 120d M sport

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 13:53 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Korçë

Shitet bmw seria 1

5 200 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 15:48 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Pogradec

Bmw 120d 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Pri 11:17 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw 120l benzin/gaz mundesi ndrimi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 07:08 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW R LINE SPORT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNN

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

Bmw 120D Automat��������

11 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 05:18 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

Bmw 120D Automat ��������

11 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:58 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW seia 1

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:52 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW SUPER Gjendje !

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 20:51 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Korçë

Okazion,BMW Seria1,M,Full,Benzin-Gaz,Super Ekonomike

3 099 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 00:05 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

Bmw 120D Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 15:29 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

Bmw 120D Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 12:36 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

Shitet 120D

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
30 Mar 09:51 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

‼️BMW 120D NAFTE 2007 MANUAL‼️

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 03:18 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

bmw seria 1

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 03:58 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

bmw seria 1

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 12:45 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 07:51 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

‼️BMW 120D NAFTE 2007 MANUAL‼️

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 12:19 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw 120 automat 2008 nafte

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 18:30 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Fier

Bmw seria 1

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 10:12 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

Bmw 120D 2006 2.0 Nafte 2999€

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:15 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw seria 1 120d

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 23:29 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw seria 1 benzin gaz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 11:37 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Shitet Bmw Seria 1 Full option

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 14:22 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw x1

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Shk 23:17 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

dfdsdf

10 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 15:57 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Fier

BMW X1

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 16:35 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

SHITET BMW seria 1

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 120 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione