Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Touran ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Touran në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Touran,Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 11:54
Linku:
Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 12:07
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Touran Automatic

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 20:48
Linku:
Makina , Tiranë

Toruan 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:08 Makina , Durrës

Turan Naft 1.9 Viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:07 Makina , Elbasan

Touran Automat 2.0 TDI

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Shitett turan 6+1 ndrrohet me sprinter fugon

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Okazion ! Turan super gjendje

43 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Sot 20:36 Makina , Tiranë

shitet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:25 Makina , Tiranë

Touran

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:24 Makina , Tiranë

Touran automatic

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:22 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN TOURAN OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:22 Makina , Elbasan

SHITET VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:21 Makina , Tiranë

OKAZION VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:04 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Highline 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:03 Makina , Tiranë

touran

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 20:02 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:01 Makina , Tiranë

TOURAN MANUAL VITI 2008 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:00 Makina , Tiranë

TOURAN AUTOMAT VITI 2005 2.0 NAFT

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Makine

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:38 Makina , Tiranë

TURAN

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:36 Makina , Tiranë

turan

5 300 EUR

Sot 19:17 Makina , Tiranë

VW Touran 1.9TDI

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:56 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK ����

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 TDI VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:33 Makina , Tiranë

♦️♦️♦️Turan Fantastik Automat♦️♦️♦️

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 18:01 Makina , Tiranë

Volksagen Touran 1.9 Nafte automatik 6+1

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:52 Makina , Durrës

Touran 1.9 Naft

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:51 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN TOURAN ❗️OKAZIOOON ❗️

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:42 Makina , Fier

VW Touran-2.0 TDI Diesel , Viti 2005-kamio automatic

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Makina , Elbasan

4.299 €

4 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:31 Makina , Dibër

Shitet Touran automatic 6+1 vende

5 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 Makina , Durrës

Touran 2.0 TDI

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 Makina , Lushnjë

4.300 euro

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:05 Makina , Fier

VW Touran 2.0 Diesel Viti 2005 , kamio automatike ,

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 Makina , Korçë

VW Touran

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:57 Dyqani Makina , Durrës

Vw Touran - Automat - 7 vende

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:02 Dyqani Makina , Tiranë

Touran 1.9 Automat 7 vende

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:50 Makina , Korçë

vw touran 1.9 tdi manual

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Berat

✅��Vw Touran Automatike Nafte 2.0 Viti 2006 Full Options

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Shitet touran

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:34 Makina , Tiranë

Okazion pak dite 4410

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:29 Makina , Tiranë

Shitet Touran 2010, 1.9 nafte, automat 5900€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:28 Makina , Tiranë

Shitet Touran 2.0TDI

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 Makina , Durrës

Touran nafte 1.9

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

Touran 2.0 automat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

Volkswagen Touran 2012 1.2 Benzine Manual turan

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:45 Makina , Shkodër

okazion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54
Linku:
Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:40 Dyqani Makina , Tiranë

VW Touran ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:18 Makina , Durrës

Shitet Touran 2.0tdi Manuale 2008 Sapo doganuar 5€

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Makina , Korçë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Touran në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Touran në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Touran në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Touran


Keni VW Volkswagen Touran që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione