Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz B 200 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz B 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz B200 (AMG LOOK) - 2012

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:05
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B klas Panorame����,Automat 7G,Benzin 2.0 Turbo����

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

Sot 03:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2006

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz B200 (AMG LOOK) - 2012

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

"'Mercedes Benz B 200 CDI VITI 2008"

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS AUTOMAT 2007 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNN

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:05
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B klas Panorame����,Automat 7G,Benzin 2.0 Turbo����

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 21:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes B Clas Automat ����

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

Shitet b clas super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

*OKAZION* Mercedes B class Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Kavajë

Shitet Mercedes B Class 2013

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ B200 Face Lift Viti 2016

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B 200 Automatik Grand edition ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B class 200 Automatik

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B class 200 ��������Grand edition

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes Benz B class ..AMG LINE...Automatik

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

������B class 2.0 Nafte 2015 Automatic������

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B clas 200 nafte viti 2008 kamjo manuale

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet B Class automatik i 2006, 200 naftë

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

SHITET OSE NDEROHET BCLASS 200 NAFTE����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

SHITET Mercedes Benz B class AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

“Okazion” Bklas 200 sport paket full option sapoardhur

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

Mercedes-Benz B 200 cdi

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITET ����B CLASS 200 VITI 2012 FULL OPTIONS (GJERMANIE)

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

OKAZION BENZ B200 AVANTGART KAMBIO AUTOMAT VITI 10/2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 13:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

OKAZION BENZ B200 CDI KAMBIO AUTOMAT AVANTGART

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Mercedes-Benz B200CDI Automatike

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

MERCEDES BENZ B-CLASS 200 AUTOMAT OKAZION

4 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ B200 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

BCLASS 2.0 NAFTE MANUAL EKONOMIKE SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Mercedez Benz B class Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 10:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

SHITET BENZ B-CLASS

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 10:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

OKAZION BENZ B-CLASS

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B 200 NAFT 2013 FULL OPSION

8 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Shitet

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B 200 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Vlorë

MERCEDES-BENZ B-CLASS 200 NAFTE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz B Class Automatik

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B Class Panorama Automat

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B200 naft automat 2006

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 20:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet Benz B-CLASS 200, AUTOMAT VITI 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Kavajë

M-Benz B 200 CDI Avangard ILS Automat Klima

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 16:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Nderrohet /Mercedez-B Class 180 Disel 2013 Automat

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
21 Pri 09:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Mercedes Benz B200cdi

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
20 Pri 23:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet

4 400 EUR

20 Pri 23:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz B Klas 200

4 400 EUR

20 Pri 13:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Mercedes Benz B Class 200 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 13:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz B Class

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 09:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B 200 CDI Sport

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
20 Pri 09:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

B 200 CDI Sport

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Pri 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes b klas 151 mije km automatik

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz B 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione