Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Polo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Polo në Shitje me çmimet më të volitshme. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 13:19 Makina , Durrës

Polo 1.4 Benzin

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 13:18 Makina , Durrës

Polo 1.6 Naft

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:14 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN POLO 1.6-TDI BLUEMOTION✅️VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina , Durrës

Vw Polo 1.6 nafte-manuale-viti 2010-194 km-0693631666

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 Makina , Fier

VwPOLO-06 2800 EURO

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:50 Makina , Tiranë

polo 1.0 benzine 97 me letra

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 Makina , Tiranë

Polo 2007 naft 1.4 okazion 4000 mij euro ska diskutim

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:02 Makina , Tiranë

Polo viti 2003 naft 1.4 me targa shiptare 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:51 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:46 Dyqani Makina , Tiranë

U shit ✅VW Polo Automat ����

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 10:46 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅VW Polo ����

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 09:18 Makina , Tiranë

Polo

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:17 Makina , Durrës

Shitet VW Polo 1.6 nafte viti 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 Makina , Elbasan

❗️Polo 1.4 Naft Viti 2004❗️

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 Benzin/Gaz Automat 2007 Euro4

5 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:07 Makina , Durrës

Vw Polo 1.4 Automatik

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Dyqani Makina , Tiranë

VW POLO VITI 201 1.4 NAFTE R LINE AUTOMATIKE

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 07:57 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo Viti 2014 R line Kambio Automatike

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 07:53 Dyqani Makina , Tiranë

VW POLO VITI 2015 1.6 NAFTE AUTOMATIKE

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:52 Dyqani Makina , Tiranë

VW POLO VITI 2015 1.4 NAFTE AUTOMATIKE ESHITUR FLM

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:35 Makina , Tiranë

SHITET

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:56 Makina , Tiranë

Polo 1.9 nafte

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:42 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

Polo ylber

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:41 Dyqani Makina , Durrës

VW POLO VITI 2012 NAFTE 1.2 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10/10

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:41 Makina , Tiranë

Okazion VW Polo 1.4 cc Automat Euro 4

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:29 Makina , Elbasan

Vw polo 1.4

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:56 Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 TDI

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:54 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 Kamjo Automatike

4 099 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:55 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo 1,6 Tdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:58 Makina , Durrës

Vw polo

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:00 Makina , Durrës

Polo 1.0 Cc Benzine Manual Viti 2000

1 250 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:47 Makina , Berat

Polo 1.6 nafte

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:53 Makina , Pogradec

Volkswagen Polo 1.4 benzin/gaz

150 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:26 Makina , Tiranë

Polo 1.4 nafte

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:55 Makina , Tiranë

Volkswagen Polo

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 Makina , Fier

Okazion per arsye emigrimi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:38 Dyqani Makina , Fier

▫️Volkswagen Polo ▫️1.2 i 64cv

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 09:10 Makina , Tiranë

Polo 1.6 naftë

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:37 Makina , Korçë

Shitet polo

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 22:20 Makina , Durrës

Shitet

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 21:39 Makina , Fier

Polo

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 21:38 Makina , Fier

Polo 1.2 naft

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 18:24 Dyqani Makina , Tiranë

Auto fortuzi

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 17:24 Makina , Lushnjë

Okazion per arsye emigrimi 4 muaj e targuar

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 15:38 Makina , Durrës

Volkswagen polo

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 15:19 Makina , Sarandë

Volkswagen Polo Automat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 14:29 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN POLO, VITI 2013, MANUALE, MOTORR 1.2 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
26 Sht 11:59 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET VW POLO 1.4 DIESEL 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 11:31 Makina , Durrës

Volkswagen polo 1.6Tdi Automatic

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Polo në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Gjej VW Volkswagen Polo në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Polo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Polo ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Polo


Keni VW Volkswagen Polo që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Polo shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione