Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo V 50 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Volvo V 50 ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Volvo V 50 te ri apo të përdorur në shitje. GJej Volvo V 50 apo modelet tjera si: XC60, XC40, XC90, S90, V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 09:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

����VOLVO V50 2.0 naft automat 10 nga ZVICRA ����

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:02 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50--BENZIN/GAZ

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

����VOLVO V50 2.0 naft automat 10 nga ZVICRA ����

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:19 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Kavajë

Volvo v50

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo V50 1.6 Nafte Viti 2011,

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 19:38 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo V50

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 11:59 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Shkodër

Shitete Volvo V50 2,0 Nafte 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 11:24 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Shkodër

Shitet Volvo v50 2.0 Nafte 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 00:39 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Fier

Volvo v50 2.d viti 2010 çmimi 4300€

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 10:28 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo V50 1.6 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 00:06 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Ju lutem telefononi ne whatsapp

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 19:42 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Krujë

Volvo v50 1.6 nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:51 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo V50, 2008, 1.6 nafte

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:06 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Fier

Volvo V50 2011 1.6d 4300€

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 23:34 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Shitet VOLVO per arsye mos perdorimi.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 09:46 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Makine familjare / Makine pune/ Makine e sigurt

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 22:21 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

Volvo v50 nafte

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 22:37 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

Volvo V50 1.8i

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 01:15 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Gril per Volvo v50

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 20:55 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 08:32 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
02 Maj 23:21 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 21:17 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
28 Pri 18:21 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo V50, 1.6 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 17:41 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Berat

Shitet okazjon

3 700 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 14:42 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Okazionnn!!!!

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 10:49 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Lushnjë

Volvo V50 2.0 Nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 14:08 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 05:17 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Berat

shitet

3 000 EUR

08 Pri 23:28 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

Volvo V50 1.8

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 19:22 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Okazion

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 17:44 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Shitet makina Volvo V50, automat, viti 2009.

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:07 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

Volvo v50 nafte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 15:16 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Fier

Shitet

32 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 20:16 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Shes volvo

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 20:41 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Gjirokastër

Volvo v50

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 00:01 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Vlorë

Shitet.Volvo v50 1.6 naft

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 21:16 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Berat

Okazion Volvo V50 2.0 nafte

4 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 19:41 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo V50

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 17:11 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

shitet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Shk 20:56 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

volvo

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 18:05 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

Volvo Nafte V50

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 15:04 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Vlorë

Volvo

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 00:21 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Krujë

Volvo, V50 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 15:46 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Lushnjë

Volvo

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 16:24 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo V50

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 18:29 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Volvo v50

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 15:00 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

VOLVO V50 2008 FACELIFT‼️

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 13:26 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50 2.0D VITI 2008 KAMBIO AUTOMAT

4 000 EUR

23 Jan 13:21 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

Shitet Volvo v 50 2d 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 07:11 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Lushnjë

Shitet ose nderrohet volvo v50 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Njoftimet per Volvo V 50 në Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Volvo V 50 të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Volvo V 50 nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, XC40, XC90, S90, V90, V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Volvo V 50 ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Volvo V 50 ne MerrJep.al


Keni Volvo V 50 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Volvo V 50 ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione