Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c class - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 13950
Audi , 338
BMW , 207
Volvo , 163
Ford , 158
Toyota , 107
Land Rover , 79
Opel , 65
Fiat , 63
Peugeot , 32
Citroën , 27
Porsche , 27
Renault , 24
Seat , 23
Smart , 20
Nissan , 17
Hyundai , 17
Škoda , 14
Mitsubishi , 14
Honda , 12
Chevrolet , 10
Mazda , 9
Acura , 9
MINI , 8
Jeep , 7
Jaguar , 6
Chrysler , 5
Cadillac , 5
Lancia , 5
Hummer , 4
Ssangyong , 4
BAIC , 3
Kia , 3
Aixam , 3
Lexus , 3
Ferrari , 3
Suzuki , 2
Alpina , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c class,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c class Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:33
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
28 Nën 13:11
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION! AUDI A8L 4.0TFSI 420hp�� 2012 FULL

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Mercedes Benz C350e Hybrid PlugIn/ Super Ekonomik

26 500 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:20
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Quattro

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW Passat 2.0 Nafte automat 07 nga ZVICRA ����✔️����

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:05 Makina , Tiranë

⚠️Mercedes-Benz c class 2012 gaz automat⚠️

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz SPORT EDITION C200 CDI EVO NAFT SAPO ARDHUR 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz SPORT EDITION C200 CDI EVO NAFT SAPO ARDHUR 07

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Durrës

Audi A7 2.8FSI Pa Turbo Exclusive Version Mega Full ����

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Durrës

C class 220 Cdi (Kontaktin Tek Pershkrimi)

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:01 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2017 Full QUATTRO

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 08:58 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d Look M5 -12 Super ekonomike! Okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:56 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:54 Makina , Durrës

C class

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A3 ���� S-TRONIC AUTOMAT ZVICRE����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO XC60 D4 (EUROPE)

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET RANGE ROVER EVOQUE 2013 FULL OPTIONS

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:48 Makina , Tiranë

SHITET C220 VITI 2007 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Makina , Durrës

C Class 180 Benzin Gaz (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET S63 AMG 2019 SUPER FULL OPTIONS

99 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 320d Facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

❌Blejm Makina Okazion❌

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:40 Makina , Kavajë

Okazion !! Vw Passat Sel Super Full

9 300 EUR

Sot 08:39 Makina , Tiranë

CLS 550 BITURBO (Shitet/Nderrohet)

19 500 EUR

Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes c class 2017

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:39 Makina , Tiranë

Benz c class 200 benzin automatike viti 2004 full opsion

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Shitet okazion c class 220 naft automat viti 2007 luk 2012

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

FORD MONDEO VITI 2010 PERFEKTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

AUDI A 6 VITI 2005 OKAZION FULL EXTRAAAAAAAAAA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

FORD C MAX 2012 VITI 2.0 NAFT OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes 240 benzin gaz okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

TOYOTA JO RROBOTIKE AUTOMAT 1.3 BENZIN GAZ STAGG

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Shitet Benz me portobagazh w203

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes benzine/gas C230 Kompresor

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:39 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:39 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c-class 203 220 cdi avangarde

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-CLASS C-220 FULL OPTION

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

MINI COOPER ONE 1.6-BENZIN AUTOMAT VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-200 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

NISSAN JUKE 1.6 BENZIN-GAZ “AUTOMAT” VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

VOLVO XC60 2.4 NAFTE VITI 2012 AUTOMAT E ARDHUR NGA ZVICRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Korçë

���� Audi A3 TDI DSG 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Lezhë

C class 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Hyundai Kona Elektrik

31 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C250 4MATIC

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

BMW 730 LI Gaz Benzine

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Shitet BMW 118 diesel 2007

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c class | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione