Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 58347
Audi , 355
BMW , 214
Ford , 140
Volvo , 137
Toyota , 102
Land Rover , 82
Opel , 69
Fiat , 58
Jeep , 30
Porsche , 29
Chrysler , 28
Smart , 28
Ssangyong , 26
Nissan , 25
Seat , 25
Peugeot , 24
Renault , 23
Citroën , 20
Škoda , 15
Acura , 13
Hyundai , 12
Chevrolet , 10
Mazda , 7
Dodge , 7
Honda , 7
Daewoo , 7
Aixam , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Jaguar , 6
Suzuki , 5
Hummer , 4
Kia , 4
BAIC , 3
Cadillac , 3
Alpina , 3
Daihatsu , 3
Subaru , 3
Ferrari , 3
Isuzu , 2
Maserati , 2
GMC , 2
Bentley , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Morgan , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Sht 13:44
Linku:
Makina , Tiranë

B Class 200 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 16:09
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2018 E CLASS 200d

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 16:08
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2016 MERCEDES BENZ CLS 350d

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 01:16
Linku:
Makina , Fier

Shitet Mercedes C300 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:29 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:29 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:28 Makina , Elbasan

Shitet Mundesi Ndrimi + - cmimi 8200 ero

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 Makina , Tiranë

����Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE ( LOOK SQ5����

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:28 Makina , Tiranë

�� Per Pjese Kembimi �� C 220 Automat Full 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 12:28 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi SHEHU ✅ BMW / Range Rover / Benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 12:27 Makina , Tiranë

�� SHITET/NDRROHET�� ML 320 Cdi Diesel 4 Matic / Automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:27 Makina , Tiranë

SHITET W203

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26
Linku:
Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency / Automat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:26 Makina , Tiranë

GLE 350 VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

���� BMW SERIA 7 Full Options���� Mundesi Nderrimi

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:26 Makina , Tiranë

���� PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel V6 ����

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:26 Makina , Tiranë

����VOLKSWAGEN GOLF 7 2.0TDI (look gti 2020) ����

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:26 Makina , Tiranë

����Audi q5 quattro 178K Liber Sherbimesh Sapo importua

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 12:25 Makina , Fier

Mercedes-Benz W202

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:25 Makina , Tiranë

Mercedes benz cklas 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:23 Makina , Korçë

Mercedes C 280 4 matic Avandgarde Zvicra (100% gas)

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:22 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 306 HP

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:21 Makina , Tiranë

Mercedes benz glk 250

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 Makina , Tiranë

Mercedes benz glk 250

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:18 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC-FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:14 Makina , Fier

‼️OKAZION Q7 2013 TDI ‼️

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 Makina , Korçë

GLK 250 Blutech

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:13 Makina , Lushnjë

SHITET BENZ E 200 Automatik 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:12 Makina , Durrës

BENZ GLE 350 AMG 'GERMANY'

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 Makina , Durrës

Shitet E Class w211 Automat i sapo ardhur nga Gjermania

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Makina , Pogradec

Mercedes Benz C220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Makina , Tiranë

C class

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:06 Makina , Tiranë

Ml Grand Edition

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:06 Makina , Tiranë

E Class

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:05 Makina , Durrës

Shitet E Class EVO viti 2009 Automatik i sapo targuar

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:05 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESSOR BENZIN GAS

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:05 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz GLE 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 12:02 Makina , Korçë

Mercedes Benz S class

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:01 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 220 AVANGARD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:01 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 12:00 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:58 Makina , Durrës

Mercedes Benz c250 cdi amg line

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Sot 11:56 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220cdi 2011. 0683333311

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:56 Makina , Fier

E-class 320EVO full options

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 naft

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:54 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione