Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 180 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz A 180 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz A180 CDI

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:38
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Aclass Automat 2009

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online

Sot 16:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A180 CDI Elegance Kambio Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz A180 CDI

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 AMG

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes A clas

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes A-Class 180 Cdi.i sapo ardhur nga ��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

����Okazion���� Mercedes Benz B class Automat Benzin-Gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kavajë

OKAZION.A.KLAS.1.8.AUTOMAT.

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Aclass Automat 2009

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 14:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes A Class 180

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

A class 2017 nafte automat

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,BENZIN +GAZ..STAG..AUTOMAT..NGA ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A.KLAS 180..1.6..AUTOMAT..2010..ADVANGARDE..nga ZVICRA..

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

MB -A Classe 180 Nafte Automat

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Shitet A class AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz. A klas viti 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A KLAS CDI 140 MIJ KLM

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 10:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

▫️Mercedes-Benz Avantgarde ▫️A 180 cdi 109cv

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

MERCEDEZ-BENZ A180 CDI

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A 180 CDI Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A-clas AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A Class Automat 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Benz A Class 180 Nafte 2007 + Nderrim

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

3 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A Class

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Shitet A class automat A180

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 18:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz A180 ����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A KLASS 180 - AMG LINE - PANORAMA - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Lushnjë

Okazion Mercedes Benz A Class Avantgarde Kambio Automatike

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A class Automat, 1.8-(Naft) viti 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Mercedes Benz A180 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 21:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Korçë

Mercedes A 180 cdi ��AUTOMATIKE��

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 09:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

benz aclass automat

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 15:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A 180 CDI AUTOMATIK ELEGANCE 2008.

4 309 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 14:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

SHITET A CLASS 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 08:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

shes ose nderrojMercedes A180 CDI

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

a class 180

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet a class a180 nafte

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A KLAS 1.8 Nafte Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 06:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion 2500€ Benz A180 Manual Super gjendje Letrat nje vit

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A klas 180 cdi

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 18:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion A class180 CDI, 2006 manual

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 10:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Mercedes A klas 180 diesel viti 2009 - 3400€

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
22 Maj 10:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Mercedes klas A 180 diesel manuale viti 2008 okazion 3250€

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
21 Maj 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz A Class 1.8 Dizel 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Klass A180 cdi Automat class

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
21 Maj 12:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES A CLASS 180 CDI VITI 2009 MANUAL

3 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
20 Maj 04:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ A180

2 700 LEK

20 Maj 04:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedez A class 180 CDI Manual 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz A 180 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione