Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz - Makina Të gjitha në Vlorë

Mercedes-Benz , 2063
Audi , 13
BMW , 3
Ford , 3
Fiat , 2
Ssangyong , 2
Nissan , 1
Opel , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:54
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:41
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz W 204

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:54
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Ml 350 Bluetec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:41
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet Mercedes Benz W 204

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:41 Makina , Vlorë

Mercedes-benz C220 Cdi

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:27 Makina , Vlorë

Mercedes EVO 280

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:19 Makina , Vlorë

Mercedes Benz W202 220 naft super super gjendje

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 13:38 Dyqani Makina , Vlorë

Benz B Class 2014 �� AUTO PENTA ��

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz GLC 4matic

40 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:35 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz C Class

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:35 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Vito

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Dyqani Makina , Vlorë

GLC 220 4Matic �� AUTO PENTA ��

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Dyqani Makina , Vlorë

BENZ C class 2009 �� AUTO PENTA ��

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:29 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E class EVO �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:29 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ GLA 2019 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:29 Dyqani Makina , Vlorë

Benz Sprinter 313 �� AUTO PENTA ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:29 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz B Class 2016 �� AUTO PENTA ��

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:29 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz S 600 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:25 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz B-class

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:25 Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes benz E220

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:25 Dyqani Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:54 Dyqani Makina , Vlorë

Ml 350 Bluetec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:54
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Ml 350 Bluetec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:54 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:46 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz B 180 shitet nderrohet

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:30 Makina , Vlorë

Pjese per Benz A -klas A170

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:09 Makina , Vlorë

Mercedes benz S 320 cdi full !!!

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:37 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E-CLASS AMG

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Qer 21:54 Makina , Vlorë

C-CLASS AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:54 Makina , Vlorë

Mercedes benz c class w205

21 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 13:52 Makina , Vlorë

Mercedes Benz B clas 2.0 Cdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 12:15 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ ML280 AMG

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 11:39 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C 200 CDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 06:24 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C-Class 2012

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 05:06 Makina , Vlorë

S500 BENZIN

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 04:26 Makina , Vlorë

C CLASS 2005 AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:52 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c220

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:38 Makina , Vlorë

Shitet Benzi lexo pershkrimin ne detaje okazion

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 14:28 Makina , Vlorë

Wv Golf 6 Automat 2.0 Naft 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 13:19 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ E-CLASS ( AMG LOOK )

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 10:55 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ C280

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 21:54 Makina , Vlorë

shitet E63 S+

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 18:07 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 09:50 Makina , Vlorë

Benz c220 okazion

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 00:11 Makina , Vlorë

Mercedes benz E200 EVO

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:49 Makina , Vlorë

shitet Mercedes Benz ML 320 cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:55 Makina , Vlorë

Mercedes

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:51 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c180 kompressor benzin/gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 21:51 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c180 kompressor benzin/gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 21:51 Makina , Vlorë

Mercedes Benz c180 kompressor benzin/gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 18:45 Makina , Vlorë

GLK-250 si i ri diesel automat

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione