Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Viano Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz Viano | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:04 Makina , Kukës

VITO model2015me klim full extra e gjat

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:18 Makina , Fier

Viano 300 Blueficent automat 2012 full

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 20:08 Makina , Shkodër

PJESE KEMBIMI VIANO

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:39 Makina , Tiranë

Okazion Benz Vito -termus+ nderim

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 Makina , Durrës

Mercedez Viano 2.2 Nafte Automatike 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz Viano - automat

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:19 Makina , Durrës

Mercedez Viano 3.0 Nafte Automatike 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 21:13 Makina , Fier

Viano V300 CDI , V6 , viti 2010, super gjendje , full opsion

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 21:09 Makina , Fier

Viano’300 v6 Cdi , viti 2010, mundesi dhe ndrrimi ,

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 18:37 Makina , Fier

Benz Vito 12 800 euro

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 17:14 Makina , Lezhë

Vito

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 09:59 Makina , Përmet

Okazion ���� 2016

2 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:51 Makina , Tiranë

Benz Vito Termus- mundesi nderimi

7 500 EUR

12 Maj 11:38 Makina , Tiranë

shitet mercedez benz vianno 3.0 nafte automatike 2006

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 10:07 Makina , Durrës

Mercedes-Benz Viano 3.0 CDI automat 2010, versioni Lungo

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 00:39 Makina , Fier

Mercedes Benx Viano

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 06:58 Makina , Librazhd

mercedes benz Viano 3.0

8 000 EUR

06 Maj 17:23 Makina , Fier

Viano 300 CDI , viti 2010, 7+1, i sapo ardhur nga Italia ,

03 Maj 11:02 Makina , Tiranë

Okazion Benz vito mundesi nderimi

7 700 EUR

29 Pri 13:07 Makina , Kurbin

Shitet viano automat

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Pri 22:40 Makina , Tiranë

pedane Hidraulike

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Pri 18:51 Makina , Gjirokastër

Vito 2.2diesel gjendje akull

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:29 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz Vito 8+1 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 11:02 Makina , Pogradec

Vito Viano

9 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 01:11 Makina , Tiranë

Vito viano 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 22:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Vito 2.2 Automat

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 18:35 Makina , Elbasan

MERCEDES VITO 111 CDI / FRIGORIFER - 20 GRAD

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:12 Makina , Tiranë

Shitet Mersedenz benz vito 2015 Nafte 8+1 Vende

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Viano

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 11:40 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES-BENZ VITO 220 CDI VITI 2012 “AUTOMAT”

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
31 Mar 14:02 Makina , Librazhd

Mercedes Benz Vito

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 12:18 Makina , Tiranë

Viano 7+1 2005

8 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 16:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Viano

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 17:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Vito 2.2 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 21:57 Makina , Durrës

OKAZION VIANO

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 20:36 Makina , Tiranë

Furgon viano

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 07:55 Makina , Tiranë

Vito

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 10:32 Makina , Tiranë

benc vito blue efficency 2.2 113 cdi 201000 kilometra orgjin

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 22:47 Makina , Fier

Vianoo!!!

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Shk 15:29 Makina , Lezhë

Viano!

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 20:34 Makina , Tiranë

Spriner 416

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 23:44 Makina , Kurbin

Shitet vito viano

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Shk 18:37 Makina , Durrës

Mercedes- Benz Vito 113 CDI 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 14:29 Makina , Pogradec

Viano 3.0 EXTRALONG 2008

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Jan 19:46 Makina , Pogradec

<Shitur>

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 02:22 Makina , Tiranë

shitet mercedez vianno 3.0 nafte automatik 2006

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 20:33 Makina , Tiranë

Okazion

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 08:16 Makina , Fier

AUTOMAT

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 10:25 Makina , Tiranë

Vito/Viano Vip Transport Shitet/Nderrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 16:07 Makina , Tiranë

Mercedes benz viano 6+1

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz Viano | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione