Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 11:31
Linku:
Makina , Lushnjë

Mercedes benz C class w204

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz C204

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:43 Makina , Kavajë

Shitet benc 200 evo

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:20 Makina , Berat

Mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:46 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C204

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Mercedes 2013 naft 2.0 Mundesi nderrimi 12400 euro sot

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:09 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E200 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina , Dibër

Mercedes benz

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes b klas 200 Blueeficency

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz EVO 200 cdi automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:18 Makina , Fier

�� Mercedes Benz E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

C class ������������

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:08 Makina , Kavajë

SHITET C CLASS w204 C200 BLUEFICENS 2010-2011

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E200

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Makina , Tiranë

BENX 200 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 123

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:55 Makina , Tiranë

Benz 200D 1984

700 000 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:47 Makina , Tiranë

Mercedes b klas Viti 2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:47 Makina , Tiranë

Shitet e class 200

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 Makina , Durrës

Mercedes Benc C200 EVO 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:18 Makina , Elbasan

Shitet E klas 200 EVO 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:01 Makina , Tiranë

Pjes per benz 124

1 234 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:15 Makina , Kavajë

Shitet mercedez

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:58 Makina , Berat

Mercedes Benz 200

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz benc 200 karavan 202

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:22 Makina , Tiranë

C class

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:47 Makina , Tiranë

Makine personale ��

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 16:33 Makina , Vlorë

c klas 220 sport editon viti 2007 manual 6+1

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:24 Makina , Tiranë

Benz c class viti 2002 ,200 nafte cdi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:05 Makina , Vlorë

Mercedes Evo nafte viti 11/ 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:29 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez_Benz .. Ne gjendje te mire ..

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:39 Makina , Tiranë

Shitet E class 200

6 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:37 Makina , Kavajë

Shite evo super gjendje I gacem per cdo lloj prove

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:32 Makina , Shkodër

C-Klass

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:38 Makina , Tiranë

B class

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:28 Makina , Tiranë

B class 2008

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 21:25 Makina , Durrës

Benz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 17:13 Makina , Korçë

shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 15:59 Makina , Tiranë

Mercedes

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 11:48 Makina , Tiranë

Shitet mercedez c200 naft automat

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 11:31
Linku:
Makina , Lushnjë

Mercedes benz C class w204

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:27 Makina , Lushnjë

C class

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 07:33 Makina , Tiranë

Pjese kembimi clk

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:33 Makina , Vlorë

Benz B-class 2008 b class 200 automat nafte

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 20:40 Makina , Durrës

Benz

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 20:15 Makina , Elbasan

BENC W212 E-CLASSE 200 NAFTE AUTOMAT 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 19:09 Makina , Lezhë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:01 Makina , Vlorë

Shitet E200 evo

6 200 EUR

01 Tet 11:41 Makina , Fier

Sprinter 8+1 Benzin Gaz 2012

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 11:16 Makina , Tiranë

Shitet w123 200D

29 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 10:00 Makina , Durrës

Mercedez c 200 cdi 2012

10 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 09:24 Makina , Fier

Benz

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione