Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

2 CV , 9
AX , 9
Berlingo , 369
BX , 1
C1 , 246
C2 , 336
C3 , 1944
C4 , 1621
C5 , 511
C6 , 18
C8 , 56
C-Crosser , 12
C-Elysée , 22
CX , 4
C-Zero , 5
DS3 , 56
DS4 , 47
DS5 , 55
Evasion , 15
Jumper , 73
Jumpy , 61
Nemo , 56
SAXO , 175
Xantia , 18
Xsara , 304
ZX , 13

Blej Citroën në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje të ndryshëm si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.02 Tet 13:35
Linku:
Makina , Lezhë

Citroen C3, Shitet per 5200 Euro

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:18
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Tet 11:34
Linku:
Makina , Lezhë

Citroen C5 Benzine 2.0 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 17:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Citroen c5 Tirane

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:22
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Sot 08:11 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:01 Makina , Durrës

Shitet Citroen C5 "Presidencial" Okazion

6 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:49 Makina , Tiranë

Shitet citroen c4 Picasso 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:27 Makina , Fier

‼️Citroen C5 1.6 Nafte ‼️

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

Citroen C4 Feel BlueHDi 1.6 diesel

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

citroen c3 1.4 nafte

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:28 Makina , Tiranë

Citroen C2

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Makina , Durrës

Citroen C3����1.4 ����Viti 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:17 Makina , Tiranë

Citroen c4 ndrrohet me motorr

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:59 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C4 GRAND PICASSO, VITI 2007, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:26 Makina , Berat

Citroën C4 2.0 Naftë

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OKAZION!

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:01 Makina , Fier

Citroen C4

3 600 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:32 Makina , Tiranë

Super

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:23 Makina , Durrës

Citroen 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 Dyqani Makina , Fier

CITROËN C3 Picasso

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:46 Dyqani Makina , Fier

Citroën NEMO 74 mijë KM

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:16 Makina , Tiranë

Citrohen 2009 benxin gaz 1.8 okazion 4500 okazion

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:43 Makina , Tiranë

COTROEN C3 OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:22 Makina , Tiranë

SHITET CITROEN C3 1.4 NAFT

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:06 Makina , Elbasan

Shitet citroen saxo 1.5 diesel me letra 2024

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN JUMPY, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:34 Makina , Tiranë

Citroen c-crosser

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:19 Dyqani Makina , Tiranë

Kamioncine Citroen Jumper 2.2 TDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:43 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3 Picasso viti 2009 1.6 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:10 Makina , Tiranë

Citroen C4 Eskluziv 1.6 Nafte Automatik

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:03 Makina , Elbasan

Citroen c4 GRAND PICASSO 1.6 Nafte automatik

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 13:20 Makina , Tepelenë

Okazion!!!

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:07 Makina , Fier

2015 CITROEN 1.6 NAFTE

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:06 Makina , Tiranë

Citroen C2

1 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:37 Makina , Tiranë

Shitet makina taksat deri fund dhjetorit ka problem me ndezj

888 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:30 Makina , Tiranë

Citroen xsara 1.6 Benzin+Gaz 2008,

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:00 Makina , Berat

Citroën

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:48 Makina , Tiranë

Citroen C 3

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:18 Makina , Vlorë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.4 HDi Exclusive, 70Cv, FAP

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1 benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:58 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen Berlingo 2.0 HDi 5p

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:55 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.4 HDi 70CV Exclusive -04

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:55 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1 Elegance

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:55 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen Citroen Xsara Picasso Viti 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:54 Makina , Fier

SHITET CITROEN C3

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:54 Makina , Lushnjë

OKAZION CITROEN C3

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:39 Makina , Tiranë

Citroen

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:35 Makina , Tiranë

Citroen c4 nafte Automat

37 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 22:09 Makina , Durrës

Citroen c 4

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 22:00 Makina , Tiranë

12345678

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 20:56 Makina , Tiranë

Citroen C4

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 20:43 Makina , Tiranë

Citroen c3

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për Citroën ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën


Keni Citroën që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione