Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 7135
Volvo , 119
Audi , 43
BMW , 31
Ford , 28
Toyota , 16
Opel , 11
Fiat , 7
Dodge , 5
Daihatsu , 5
Mazda , 4
Nissan , 4
Seat , 4
Acura , 4
Ssangyong , 4
Smart , 4
Citroën , 3
Renault , 3
Jeep , 3
Chrysler , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Peugeot , 2
Daewoo , 2
Porsche , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:47
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz E550 AMG 2010

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:22
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes E-200 w212 motorr 220CDI

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:36
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz GLK 250 BLUETECH

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:26
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES BENZ S-350 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:56 Makina , Durrës

C Class 220 CDI Facelift

10 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:53 Makina , Durrës

C Class 300 4 Matix

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:53 Makina , Durrës

Mercedes Benz ML 320 CDI

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:41 Makina , Durrës

C300 2012 DESIGNO Look AMG OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:23 Makina , Durrës

M-Benz GLK280 4Matic Super Full Pa Luks ������������

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20 Makina , Durrës

Mercedes Benz C Class 300 2012

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Durrës

Okazion ML 350 nafte 16800€

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:14 Makina , Durrës

SHITET C CLAS 200 CDI BLUE EFFICIENCY AUTOMAT FUNDI 2011

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina , Durrës

SHITET E CLAS 220 AMG VITI 2017 FULLL

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:11 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes benz c class 200

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Makina , Durrës

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 4.4 nafte 2015 , 140 km me garanci

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:58 Makina , Durrës

Shitet Golf Plus Nafte

5 500 EUR

Sot 21:58 Makina , Durrës

Mercedes Benz E class 350

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:58 Makina , Durrës

Mercedes Ben C 300

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:58 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

320 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:58 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:58 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:57 Makina , Durrës

C class 220 Automatik ��������

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 Makina , Durrës

Mercedes A Classe 180 i 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 Makina , Durrës

OKAZION E350

77 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:57 Makina , Durrës

jaguar xf super gjendje

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 Makina , Durrës

Okazion C300 look 63 AMG 4Matic 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:56 Makina , Durrës

Okazion Mercedes C300 4 Matic 2012

9 888 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:56 Makina , Durrës

Audi A8 full me letra okazion !

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 3.6 look 2012 okazion in

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 Makina , Durrës

Mercedes Benz S350 CDi

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz Ml350 4Matic

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:56 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz C300 4Matic 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:55 Makina , Durrës

Mercedes C 300 4 matic Look 63 AMG

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:55 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:55 Makina , Durrës

Mercedes Benz ML-350

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 Makina , Durrës

Shitet Bmw e92 3.0 nafte Automat.

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:54 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS 150 BENZIN GAS AUTOMAT VITI 12/2009 ME

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:54 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:53 Makina , Durrës

OKAZION SHITET MERCEDES BENZ E220, 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 Makina , Durrës

Shitet Vito 109 viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania ����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 Makina , Durrës

Shitet A class 180 viti 2006 i sapo ardh nga Gjermania ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2005 Automat ardh nga Gjermania

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 i sapo ardh nga Gjermania ����

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 Makina , Durrës

Shitet C Class w204 viti 2007 i ardhur nga Gjermania ����

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E-class 2010 Okazion

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz Glk 220 4 Matic Viti 2010

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 Makina , Durrës

BNW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 100% GAS

3 500 EUR

Sot 19:15 Makina , Durrës

❌ A KLAS 180 CDI - 2014 - AUTOMATIKE - 155.000 KM ❌

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:15 Makina , Durrës

❌C 220 CDI - 2008 - KAMBIO AUTOMATIKE - AVANGARDE❌

8 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:15 Makina , Durrës

❌ C 220 CDI - MODEL 2012 - AUTOMATIKE - Look AMG ❌

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione