Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroën C3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Citroën C3 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C3 ne shitje apo modele tjera si, Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej makina ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. Filtro njofitmet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.02 Tet 13:35
Linku:
Makina , Lezhë

Citroen C3, Shitet per 5200 Euro

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 20:12 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.4 HDi Exclusive, 70Cv, FAP

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:52 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1 benzin-gas viti 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:48 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.4 HDI viti 2012

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:46 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C 3 1.4 benzin-gas viti 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Citroen C3 1.4 hdi viti 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:11 Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C3, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:07 Makina , Tiranë

shes citroen c3

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:02 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1i viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:56 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C 3 1.1

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:56 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1 viti 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:55 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1i viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:51 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:48 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1 benzin/gas viti 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:48 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 Picasso 1.4 viti 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:47 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.6 hdi viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:45 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.4 benzin-gas viti 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:37 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Citroen C3 1.4 hdi exclusive automatike

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Dyqani Makina , Fier

Citroen C3 Picaso 1.6 hdi 100 cv Exclusive

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:31 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1 Elegance

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:30 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.4 HDi 70CV Exclusive -04

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:29 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.1 benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:29 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Citroen C3 1.4 HDi Exclusive, 70Cv, FAP

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Makina , Durrës

Shitet Citroen C3 Picasso viti 2009 1.6 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:11 Makina , Vlorë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 Makina , Tiranë

Citroen c3 picaso 1.6 Super Economik

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

citroen c3 1.4 nafte

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:41 Makina , Durrës

Citroen C3����1.4���� 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:12 Makina , Tiranë

Citroen C 3

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:23 Makina , Durrës

Citroen 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:43 Makina , Tiranë

COTROEN C3 OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:22 Makina , Tiranë

SHITET CITROEN C3 1.4 NAFT

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 Makina , Fier

SHITET CITROEN C3

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:54 Makina , Lushnjë

OKAZION CITROEN C3

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 20:43 Makina , Tiranë

Citroen c3

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 13:35
Linku:
Makina , Lezhë

Citroen C3, Shitet per 5200 Euro

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:31 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C3 Automat 4200 euro

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Tet 17:07 Makina , Tiranë

Citroen C3 pluriel

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Sht 13:24 Makina , Durrës

Citroen c3 1.4 benzin-gaz 2011 manual me dogan ������8

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 12:45 Makina , Tiranë

Shitet 1.4 nafte automat 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 11:39 Makina , Tiranë

Shitet citroen C3

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:12 Makina , Durrës

COTROEN PICASSO C3 OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Sht 10:12 Makina , Elbasan

SHITET CITROEN PICASSO C3

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Sht 10:11 Makina , Tiranë

OKAZION CITROEN PICASSO C3

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 11:39 Makina , Tiranë

CITROEN C3 PLURIEL , 1.4 NAFTE , 2007 , LETRAT 1 VIT

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 10:47 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Citroen C3

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 14:09 Makina , Lezhë

Vetem shitet nuk nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 09:41 Makina , Vlorë

Shitet citroen picasso gaz-benzin

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 13:39 Makina , Berat

Gome 15 e re

2 999 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 20:49 Makina , Fier

okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 12:54 Makina , Tiranë

Shitet Citroen c3 2011!! 3500 euro !!!

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për Citroën C3 ne shitje? Shiko njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Njoftimet per Citroën C3 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Citroën C3 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Citroën C3 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura Citroën C3, C4, C5, DS, DS3, DS4, Evasion, 2CV, GSA, Jumper, Jumpy, Nemo, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko Citroën C3 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Shperndaj Njoftime për Citroën C3


Keni Citroën C3 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione