Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 180 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 180 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����MERCEDES C180 KOMPRESSOR AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C Class 180 Kompresor

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 18:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C class 180 benzin viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet benz c class 180 benzin viti 2005 gjendje PERFEKTE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

C 180 Kompresor��������

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Okazjon

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes Benz /1.8 Benzin Gaz /2008/Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

W203 180/Kompresor

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C180 W203 BENZIN-GAZ

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES BENZ..1.8,,AVANTGARDE...204..AUTOMAT..2011..

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Gas + benzin Mercedes 180 kompressor

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz C180 benzin gas

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

❗️Shitet C class 180 benzin+gaz 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes Benz / C180 / Benzin- Gaz /2009 / Automat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes C180 KOMPRESSOR Benzin&Gas

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C180 BENZIN-GAS 2008 AUTOMAT ��������

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C180 COMPRESSOR 2005 AUTOMAT ��������

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C180 COMPRESSOR 2008 AUTOMAT ��������

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

BENZ C180 NAFTE VITI 2016 AUTOMATIK OKAZION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz w204 AUTOMAT C klass C180 Kompresor

68 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes C Klase 180 Benzin Ardhur nga Gjermania

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

OKAZION,,C klas 180 benzin,,viti 2008����AUTOMATIK��������

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes benz c class 180 benzine gaz

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

C klas 180 benzin,,viti 2006������������

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

Mercedes Benz c klas180 kompresor

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

OKAZJON. c180 Benzin super gjendje 3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 07:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Vlorë

C Class Benzin/Gas

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pogradec

C 180 BENZINE GAS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

Mercedes C180 Kompressor Automat

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C Class 2017 Nderrohet me garazh, toke ose garsionere!

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

C clas

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shes C class benzine Gaz

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Benz C 180 benzine- gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Benzin Gaz Super gjendje C180

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

OKAZION,,C klas 180 benzin,,viti 2006����

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 07:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Mallakastër

W203 C1.8 BENZIN AUTOMAT ME DOGAN TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C class 180

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 16:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C-1.8 Gaz-Kompresor

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 16:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
25 Maj 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C180 2003

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 01:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION Mercedes Benz 180 Kompressor/Benzin-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 21:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

C180 Benzin

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C200 compresor benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 19:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz c class 1.8 Benzine

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

OKAZION!!! MERCEDES C180 W203 BENZINE-GAZ

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 14:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Berat

JEPET ME QERA

40 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
24 Maj 13:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 180 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione