Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz c klas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1652
Audi , 52
Ford , 49
BMW , 27
Peugeot , 27
Toyota , 20
Opel , 7
Fiat , 7
Smart , 7
Hyundai , 6
Citroën , 6
Volvo , 5
Mazda , 4
Honda , 4
Renault , 3
Isuzu , 2
Chrysler , 2
BAIC , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Jaguar , 2
Nissan , 1
Hummer , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz c klas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz c klas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Korr 20:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:51 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8L 4.2Nafte 2014Full Option 14.999€

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35 Makina  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Tiranë

Hyundai i40 1.7 nafte 2014 6300€

6 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:23 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

Jaguar LUXURY PREMIUM (Gjendje perfekte)

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

9 900 EUR

Dje 20:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Berat

C klas 220 ,vit 2013,full opsion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Mercedes benz avantgard C klas 200/ 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����VW GOLF 6 1.4 benzin 2011����

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����Caddy Maxi 2008����

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class me qera, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 2.2 CDI, viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Vlorë

MERCEDES C180 KOMPRESSOR AUTOMATIK ✅️ELEGANCE ✅️PERFEKTE����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkodër

C klas

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Shkodër

Benz Sllon w140, , Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Shkodër

Mercedes w140 Nafte, Pa takse Luksi

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover Discovery 1 Off Road

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Ml 350 4-Matic 2015 Amg Line Super Gjendje Mbaj Garancii !!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:12 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, benz e klas me qera,

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class W204

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Korçë

✅SHITET �� MERCEDES BENZ C KLAS 220 KORCE✅

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

MERCEDES C KLAS VITI 2006 BENZIN SUPER GJENDJE

3 499 EUR

Online
Dje 07:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E550 4MATIC 600HP

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 21:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7 vende me qera, furgon automat me qera

89 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
21 Korr 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat b8 2.0 variant facelift

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 20:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C230 Kompressor Sport ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Korr 20:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI 2005 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Korr 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

c klas clas Mercedes-Benz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Korr 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

OKAZION Shitet Mercedes-Benz E-Class 350Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 19:06 Makina  ·  Peugeot  ·  1007  ·  Durrës

Peugeot 1007 Automatike

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 18:56 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2.0 vetem gaz Okazion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 17:41 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 09:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-klas

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 23:52 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart fortwo

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
20 Korr 23:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes C Klas

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 20:31 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
20 Korr 19:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Korr 19:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet Vw Tiguan 2.0 nafte TDI 4motion

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 14:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Elbasan

SHITET

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Korr 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C klas 180 benzin gas

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-klas

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz c klas 200 cabrio OKAZION

28 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Korr 07:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Tiranë

����Ford C-Max 2 Naft 2009 Full Panorama, Nga zvicra����

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
19 Korr 20:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

BENZ C 204 VITI 2012 2.5 BENZIN GAZ LUK AMG

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 10:15 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 eVGT FULL

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 09:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
19 Korr 09:34 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Korr 09:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz c klas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione