Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz CLS 350 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz CLS 350 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Lezhë

Shitet Cls 350 Nafte����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 03:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes Benz CLS 350 Benzin okaziooooon

17 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Kavajë

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI AMG-LINE

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Korçë

Shitet mercedez benz CLS

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Lezhë

Shitet Cls 350 Nafte����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet Cls 350

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Kavajë

OKAZION!!!MERCEDES CLS 350 BLUEFICENC VITI 2012 FULL OPSION

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes cls 350

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Elbasan

CLS 350 diesel Facelift 2015 Amg Line����

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ CLS 350

17 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet MERCEDES BENZ CLS350 CDI

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

CLS 350 CDI 4MATIC AMG pack

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

2016 MERCEDES BENZ CLS 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Fier

Mercedes Benz CLS 350d 265cv

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mecedes Benz CLS benzin okazion

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 14:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes cls 350

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 08:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz CLS 350 4matic 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Pogradec

Shitet ose nderrohet Mercedes Benz CLS 350

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Vlorë

CLS 350 blueefficiency

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 20:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes-Benz CLS 350d 4Matic 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Kukës

Mercedes Benz Cls 350 CDI ( Nafte ) Final Edditon 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 12:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET CLS 350 D 2019����

47 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
07 Qer 11:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

AM MOTORS - SHITET CLS 350 D 2018����

47 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
07 Qer 09:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Fier

Okazion Mercedes Benz CLS 350 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet cls 350

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

CLS 350

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Qer 09:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

Mercedes Benz CLS350

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 01:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Durrës

‼️OKAZIONNN‼️CLS 350 BENZIN-GAZ

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 17:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedez Benz Cls 3.5 Benzin Okazion

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Maj 09:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

SUPER OKAZION & NDERROHET

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 19:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Cls

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Cls 350 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Krujë

Cls ne shitje

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Berat

Cls 350d 15.200€

15 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet cls 350

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz Cls Black Series Amg full opsione

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 14:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Cls 350 full Super gjendje

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 19:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Elbasan

Cls

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Cls 350 2016 mundesi nderrimi

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 11:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Elbasan

Cls ne shitje Okazion

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 09:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkodër

Mercedes Benz CLS 350 Cdi (2987cc) Facelift ��������

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 19:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

OKAZION CLS W219 AMG Line

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 12:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes cls 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 11:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Fier

✅OKAZION✅

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 21:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Cls

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 06:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Shitet

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

����CLS 350 V6����

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 00:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedez Benz Cls 350 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Cls 350

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz CLS 350 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione