Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 20010
Audi , 99
BMW , 81
Toyota , 59
Ford , 57
Opel , 25
Peugeot , 22
Smart , 17
Land Rover , 16
Citroën , 15
Ssangyong , 14
Renault , 12
Fiat , 11
Chrysler , 10
Porsche , 10
Nissan , 7
Seat , 7
Hyundai , 5
Acura , 5
Volvo , 5
MINI , 4
Škoda , 4
Honda , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Jaguar , 3
Hummer , 2
Cadillac , 2
Alpina , 2
Daewoo , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Maserati , 1
Daihatsu , 1
Maybach , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 09:50
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz GLE Okazion

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 12:05
Linku:
,

GLA

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 11:25
Linku:
,

C200 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:49
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLE 350d COUPE

46 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 11:49
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ S 400d

71 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 04:47 ,

2005 Mercedes Benz C220 Sport Edition Avantgarde

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:44 ,

Shitet Mercedes Benz C class c180

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:44 ,

Mercedes Benz C220 BlueEfficiency Super Gjendje

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:41 ,

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 ,

Okazio -c200 cdi-2009-manuale-e sapo ardhur-me dogane

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:16 ,

Okazion - KRAH ANGLEZ - E220 CDI - AUTOMAT - 2002 - 2800 €

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 ,

Vetem sot kazion Mercedes Benz ML 320 CDI - 5500 €

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 03:16 ,

Super okazion S class 3.5 benzin gaz - 2008 - 9000€ i disk

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:13 ,

Okazion c class 220 cdi-avantgarde-2001-automatike 3100€

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:13 ,

Krah anglez-Mercedes benz E class 220 CDI --2000--2100€ disk

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:10 ,

FORD FOCUS C-MAX

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:52 ,

Mercedes benz cls 350

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:13 ,

Mercedes Benz C class 2018 Amg Look Super Okazion

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:09 ,

Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE NAFTE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 ,

Volkswagen Jetta Bluemotion Full Options

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:58 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:58 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:40 ,

Mercedes Benz A Class 160 Cdi

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:22 ,

mercedes benz c200

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:22 ,

���� ML350 BLUETEC VITI 2013 ����

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:18 ,

Okazion Mercedes Benz R Class

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:10 ,

Cayenne diesel 3.0

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:04 ,

Mercedes Benz , Evo 2.2 Nafte , fund vitit 2007 automat

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

Shitet MB C300 Benzine-Gas

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:46 ,

Mercedes-Benz C300 Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

MERCEDES BENZ E CLASS300 4MATIC BENZINE/GAZ OKAZION 6800EURO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

Mercedes benz C250

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:28 ,

MERCEDES C320 CDI AMG LINE

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 ,

Mercedes Benz C220 CDI ESPRIT SPORT AUTOMAT GJENDJE PERFEKTE

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

❌OKAZION❌C300 MB

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:09 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

Mercedes Cls 350

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:54 ,

Mercedes e clas 350 d

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Mercedes Benz E220 Okazion

28 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

OKAZION MERCEDES BENZ C220 CDI EVO 2005 AUTOMAT

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:39 ,

Shitet E Class 11500€ ( pa diskutueshem)

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

Mercedes Benz Avangard OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:30 ,

MERCEDES-BENZ S350 BlueEFFICENCY FULL

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:24
Linku:
Dyqani ,

Land rover Discovery 4 okazion

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 Dyqani ,

����Fiat 500x cross automat����

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:24 Dyqani ,

��Okazion ford focus benzin gaz automat��

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:18 ,

Shitet Ml 350 bluetec 2998 cc pa takse luksi

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:15 ,

ML 350, VITI 2015 , PER PAK DITE 22.499!!!

22 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:12 ,

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Shitet mercedes benz w210

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione