Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat bravo - Makina Të gjitha në Shqipëria

Fiat , 1677
Audi , 171
Volvo , 129
BMW , 115
Ford , 82
Toyota , 56
Opel , 43
Land Rover , 41
Peugeot , 15
Smart , 15
Nissan , 13
Citroën , 13
Seat , 12
Renault , 12
Porsche , 8
Mazda , 7
Škoda , 7
Honda , 6
Chevrolet , 6
MINI , 5
Hyundai , 5
Lancia , 5
Kia , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Chrysler , 2
BAIC , 2
Jeep , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat bravo,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat bravo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 12:58
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml350 (AMG LOOK) 2014 pa taks luksi

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 13:45
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Mar 14:33
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET VITI FUNDI 2009 “AUTOMAT”

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:37 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Tiranë

AUDI A4 S-LINE

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

shitet fiat bravo

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

Fiat 500 2012

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:24 Makina , Tiranë

Fiat Bravo

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:21 Makina , Fier

E220cdi Eleganc viti 2001 manual 6+R

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:15 Dyqani Makina , Fier

Fiat Bravo 2012

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:12 Dyqani Makina , Fier

Fiat Bravo

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A200d 2016 AMG Line

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:03 Makina , Elbasan

❗️OKAZION E CLASS❗️

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Makina , Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFTE,2011

4 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

VW TIGUAN R LINE 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2007 Manuale 6+1

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

AUDI A4 S-LINE

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

Audi A4--2010--Automat 9G

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:00 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:57 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2014 AUTOMAT 8G

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Dyqani Makina , Durrës

Fiat Bravo-1.6 nafte-2010-automatike

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:56 Makina , Durrës

Okazion Per Kesh Volvo xc60 3.0 Benzin+Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Durrës

Volvo S80 3.0 benzin ( Pa taks luksi ) Behet 100% gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:55 Makina , Durrës

Okazion Ml 320 naft Pa taks luksi Viti 2010 ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Makina , Durrës

S 550 Viti 2011 dokumenta te paguara Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 Makina , Durrës

Nissan Rogue 2.4 benzin motor i thjesht automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Fier

Vw Sharan 2007 Dopjo Klima

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION 2010 Opel Astra 1.7 nafte

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME PANORAME FULL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:37 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 Makina , Tiranë

Fiat bravo 1.9 naft manual 2007

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:33 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Audi A8

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto Evo 1.4 Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat bravo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione