Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nderrohet - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 7219
VW Volkswagen , 3016
Audi , 2066
BMW , 1855
Ford , 1372
Opel , 758
Fiat , 598
Renault , 501
Land Rover , 430
Peugeot , 429
Toyota , 357
Smart , 224
Alfa Romeo , 222
Citroën , 221
Nissan , 194
Mitsubishi , 177
Porsche , 153
Seat , 133
Volvo , 122
Hyundai , 117
MINI , 108
Jeep , 107
Jaguar , 101
Lancia , 82
Chrysler , 79
Škoda , 77
Chevrolet , 70
Mazda , 63
Kia , 58
Suzuki , 46
Honda , 44
Saab , 41
Dodge , 36
Ssangyong , 31
Rover , 29
Lincoln , 17
Cadillac , 16
Isuzu , 13
Hummer , 13
MG , 11
Daewoo , 10
Tata , 9
Infiniti , 8
Subaru , 8
Dacia , 6
Daihatsu , 6
GMC , 5
Lexus , 5
Maserati , 4
Acura , 4
Piaggio , 4
Ferrari , 3
Aixam , 2
BAIC , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nderrohet,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nderrohet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:18
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO ✈️

21 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 20:10
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 350 Class - AMG Line - Full Option

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:42
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me Smart me shtese pagese

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:37
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes cls benzine gas

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:22 Makina , Fier

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN ME DOGAN

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:22 Makina , Fier

AUDI Q7 VITI 2010 NAFT 3.0 ME DOGAN

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 Makina , Vlorë

������OKAZIONNN������LEXUS 220 NAFT

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:42 Makina , Shkodër

MERCEDEZ

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:36 Makina , Tiranë

✅ SHITET Ose Nderrohet ✅ 9.5 Meter per 2 Makina

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:32 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI NAFTE AUTOMAT

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:32 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan Full Option Nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 Nafte Full option

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4Motion Full Option

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKEE shitet/ nderrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:20 Makina , Fier

Okazion fiat 500

5 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:20 Makina , Fier

SHITET OSE NDERROHET AUDI Q5

12 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 Makina , Fier

BMW 528i 2011 BENZIN GAZ

12 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:17 Makina , Tiranë

Shitet-Nderrohet(+-) Mercedes E Class 2019 200d AMG Line

41 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:17 Makina , Fier

Okazion

17 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:17 Makina , Fier

BMW 750Li MUNDESI NDERRIMI

12 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:17 Makina , Fier

MERCEDES BENZ E CLASS 250 BLUETEC 4MATIC

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:13 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

320 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:13 Makina , Durrës

RENAULT MEGANE 1.6 BENZINE+GAZ 2009

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:13 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:13 Makina , Pogradec

����Mercedez-Benz E250 2009 Biturbo����

9 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:02 Makina , Tiranë

Benz Mercedes C220 2005

4 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:58 Makina , Tiranë

Shitet Nderrohet A CLASS MANUAL CMIM OKAZION!

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:52 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 ��

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:52 Makina , Lezhë

Benz ML270 AUTOMAT (ndrrim)

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 Makina , Elbasan

Kia Sorento 2.2 Nafte viti 2010

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:49 Makina , Tiranë

Hyundai i 30

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 Makina , Elbasan

Ford S-Max Viti 2010 2.0 Naft Manual(Sapo ardhur ����)

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:48 Makina , Elbasan

A6 2.0 Nafte Viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Makina , Elbasan

BMW 2.0 Nafte Automat Viti 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Makina , Elbasan

ML 320 CDI 4MATIC

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 GAZ/Benzinë, Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:41 Makina , Elbasan

C2.2Automat Naft Viti 11.06.2007

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:34 Makina , Tiranë

Opel Corsa.1.4.B.Automat.10 ��������

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:34 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 45TDI(3.0) Look Rs6

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:34 Makina , Tiranë

Shitet MB GLK 220d 4-Matic

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:31 Makina , Fier

Mercedes S550 lungo viti 2011 full opsion mundesi nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:31 Makina , Fier

Porsche Panamera 3.0 Naft 2014 Full

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:30 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 M paket

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:27 Makina , Durrës

Bmw seria6

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:27 Makina , Durrës

Mercedes Benz C Class

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Makina , Fier

Shitet / Nderrohet Fiat Bravo 1.4 T-Jet

100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Makina , Durrës

Audi A7

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:24 Makina , Durrës

Bmw Seria 6

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nderrohet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione