fiat punto | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 5671
Audi , 170
BMW , 148
Ford , 148
Toyota , 66
Opel , 66
Nissan , 39
Peugeot , 32
Renault , 31
Citroën , 23
Land Rover , 22
Smart , 18
Mitsubishi , 15
Volvo , 13
Hyundai , 12
Porsche , 11
Jeep , 9
Seat , 8
Honda , 8
Lancia , 8
Mazda , 7
MINI , 7
Suzuki , 6
Acura , 6
Jaguar , 6
Škoda , 5
Saab , 5
Chrysler , 4
Chevrolet , 4
Ssangyong , 2
Dodge , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat punto,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat punto Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:07
Linku:
,

VW Touran 2.0 nafte 2011

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28
Linku:
,

Mercedes Benz C300 4Matic ‼️

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:17
Linku:
,

Mercedes - Benz E200 Kompressor Benzin+Gaz ⛽️

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50
Linku:
,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 6+1 vende

Historiku i makinës

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 13:24
Linku:
,

VW Golf 5 2008 Benzine Gaz

Historiku i makinës

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:31 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Dynamic 2010

Historiku i makinës

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:29 ,

Mercedes E550

Historiku i makinës

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28
Linku:
,

Mercedes Benz C300 4Matic ‼️

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:22 ,

Smart ���� Automatike

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:22 ,

Okazion Opel Astra 1.7 Naft

Historiku i makinës

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:22 ,

FIAT ����

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:22 ,

Jaguar xf ����

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:22 ,

VW Caddy ����

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

Hyundai ���� i 10

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:22 ,

Opel ���� Meriava

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

Okazion Ford Focus 1.6 Benzin Gaz BRC 2010

Historiku i makinës

3 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:22 ,

Suzuki ���� 4×4

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:22 ,

Honda ���� Jazz

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:21 ,

Honda ���� Jazz

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:19 ,

VOLVO XC60 2010 ‼️Panoramik Full ‼️

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:15 ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4-D /2007/MANUALE ✅ SUPER GJENDJE

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:11 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:10 ,

FIAT 500 ( 1.2 Benzin )

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:10 ,

FORD FIESTA ( 1.2 Benzin )

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:09 ,

Nisan Sentra 2014 ‼️ Automat 7G ‼️Okazion

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:09 ,

Fiat 500L 2014 ‼️Full Automatike 148 Km ‼️

Historiku i makinës

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:08 ,

SHITET FiAT PUNTO MULTIJET

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

BMW 525 Xi drive ‼️ Full ‼️

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:00 ,

Volswagen Golf 7-Automatike-2016

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:00 ,

Audi Q3 EXSLUSIVE 4x4

Historiku i makinës

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:00 ,

ML-Class 320 Blue-Tech

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzine 2008

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

Ford mondeo Lungo(Automat) okazionnn

Historiku i makinës

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:43 ,

Fiat punto 1.3 naft (vetem pjese)

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:39 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

Historiku i makinës

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37 ,

Fiat 2007 1.3 nafte OOOOKAZION (NDRRIM)

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 ,

Fiat grande punto 1.4 benzin-gaz turbo

Historiku i makinës

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:23 ,

Fiat Punto Evo 1.3 NAFTE DYNAMIC

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:21 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 ,

Audi A6 3.0TFSI Supercharger

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:17
Linku:
,

Mercedes - Benz E200 Kompressor Benzin+Gaz ⛽️

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 ,

VOLKSWAGEN PASSAT

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

Mercedez Benz c klas automat nafte perfekte

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07
Linku:
,

VW Touran 2.0 nafte 2011

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 ,

Fiat grande punto

Historiku i makinës

2 700 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:58 ,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

Historiku i makinës

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat punto | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione