Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 88006
Audi , 678
BMW , 347
Ford , 300
Toyota , 192
Volvo , 183
Land Rover , 146
Opel , 125
Fiat , 107
Nissan , 67
Porsche , 57
Jeep , 55
Renault , 49
Smart , 48
Chrysler , 47
Peugeot , 46
Ssangyong , 43
Hyundai , 40
Citroën , 40
Seat , 38
Mitsubishi , 29
Acura , 23
Mazda , 22
Alfa Romeo , 17
MINI , 16
Škoda , 15
Jaguar , 15
Honda , 15
Kia , 14
Chevrolet , 13
Dodge , 10
Lancia , 9
Suzuki , 7
Daewoo , 7
Aixam , 7
Hummer , 6
Alpina , 6
Bentley , 6
Lexus , 6
BAIC , 5
Cadillac , 4
Saab , 4
Isuzu , 3
Rover , 3
GMC , 3
Subaru , 3
Ferrari , 3
Buick , 2
Bugatti , 2
Infiniti , 2
Daihatsu , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Artega , 1
MG , 1
UAZ , 1
Morgan , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

�� OKAZION �� SHITET MERCEDES BENZ E250 4MATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 20:37
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 55 AMG  ·  Tiranë

Mercedes GL55 AMG 2021

18 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

mercedes benz

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:03
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Durrës

�� Shitet Cla 200 cdi

15 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes benz w211 evo 2.2

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:03 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Cls 320

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C 205

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

MERCEDES BENZ. C 2200 NAFTE. AUTOMATIK

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ. E. 220 NAFTE. AUTOMATIK SUPER

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ E 220 NAFTE AUTOMAT ��������������������

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet

11 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER 1.8 BENZIN AUTOMAT 2010 NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes w203 C180 kompressor

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 220 CDI AVANTGARDE 2007 ZVICRA

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 LOOK AMG GERMANY ����

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz Vito 109 cdi

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

Mercedes c class

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2010 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E350 Bluetec 4Matic

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220 Panorame

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2013 Mercedes-Benz B250

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Full Options

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

OKAZION Shitet Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ⁣

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz ML 350 Diesel

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz GL350 Bluetec 4Matic

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz ML 350 Diesel Panoramic

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

��2020 - Mercedes-Benz GLE350 4Matic

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione