mercedes | Vlorë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2044
Ford , 9
Audi , 9
Ssangyong , 3
Renault , 3
Opel , 2
Fiat , 2
Smart , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Jeep , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:26
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C230 Benzin Automat Okazion

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:21 ,

✅✅✅OKAZION✅✅✅MERCEDES B class AUTOMATIK

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:17 ,

MERCEDES-BENZ C230 KOMPRESSOR , SPORT EDITION

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz S class 350 bluetec✅

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 2.2 nafte 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:00 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz E280✅

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:00 Dyqani ,

✅Mercedes-Benz C200 nafte✅

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:51 ,

Okazion Sprinter 315 automat 220 naft ➡️karoceria 4.65➡️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2011 OKAZION 8000 EURO

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:55 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:55 ,

MERCEDES S 450 ///AMG PACKET- PANORAMA-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:54 ,

MERCEDES C220 CDI-AVANTGARDE✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 ,

OKAZION✅MERCEDES E 350 FULL OPTION

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:48 ,

MERCEDES C CLAS 220 AVANGARD AUTOMATIK 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:54 ,

Mercedes Benz Ml350 benzine gaz 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:45 ,

Mercedes Benz C320

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:18 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:17 ,

Mercedes-benz E-class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic AMG package

20 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:39 ,

Ford fokus makine automjet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:35 ,

Mercedes Benz B 200 Kambio Automat Viti 2010..

5 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:44 ,

Mercedes Benz C300 4 matic look AMG B-gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:22 ,

Benz mercedes c200

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:22 ,

Benz mercedes e class

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:32 ,

SHITET OSE MUNDESI NDERRIMI MERCEDES BENZ E220 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:35 ,

Shitet E220 2014

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Shitet ose nderrohet Mercedes benz s320cdi

11 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:04 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:04 ,

Mercedes Benz C 180 Avantgard

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:02 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 Dyqani ,

MERCEDES BENZ GLS 450 AUTO PENTA

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:56 Dyqani ,

Mercedes Benz C250d 2018 AUTO PENTA

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:56 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 2008 AUTO PENTA

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:55 Dyqani ,

Mercedes Benz GLK 220 2011 AUTO PENTA

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 Dyqani ,

Mercedes Benz B180 EXCLUSIVE AUTO PENTA

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:54 Dyqani ,

MERCEDES BENZ A160 AUTO PENTA

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:53 Dyqani ,

MERCEDES BENZ S600 LUNGO PRESIDENCIAL AUTO PENTA

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:52 Dyqani ,

SPRINTER 313 2008 AUTO PENTA

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:52 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E280 EVO 2008 AUTO PENTA

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:52 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 cdi 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:52 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E280 2008 AUTO PENTA

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:51 Dyqani ,

Mercedes Benz C220d 4MATIC 2016

16 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C230 Benzin Automat Okazion

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 ,

BMW 330CD SPORT

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:01 ,

Mercedes Benz C220 cdi 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:27 ,

Shitet Mercedes C220 EVO

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:58 ,

Mercedes Benz B180 Cdi Automatike 2010 Sport Edition

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 ,

Mercedes Benz C220 Cdi Viti 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 ,

�� OKAZION B CLASS 1.8 ��

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione