Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 200 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 200 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kavajë

MERCEDES C200 KOMPRESSOR AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz c klas 200 cabrio

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Maj 18:42
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 22:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Okazion! Mercedes Benz C200 Nafte(2015) Super Gjendje.

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

����Mercedes Benz C200����

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 200. NAFTE. SUPER SUPER

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Benz C class 2.0 nafte automat viti 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class W205 2015 132,087 km

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedez W211D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

OKZION Mercedes benz avantgard C klas 200/ 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class viti2007 Automat Full Opsion ardh ng Gjermani

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

W202 200kompressor

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedes W204

820 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedes Benz W204, C200, 2009

820 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

Mercedes Benz C200 CDI

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C class 2013 Super Okazion

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C200 CDI Avantgarde 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

BLEJ MAKIN

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Gjirokastër

Mercedes Benz c200 2005 nafte

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES C 200 CDI EVO AVENGARDE 2007 AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes w204 manual avangard i sapo ardhur ���� me dogan

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

C200 CDI EVO AUTOMAT MODEL FACELIFT ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Shitet bllok motori mercedes w203 w204 r171

400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

BENZ C 200 CDI 2007 AUTOMAT GJERMANIA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz w204. C200 super gjendje full option.

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedez Benz C 200

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Shitet Mercedez-Benz C Class 2013

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 11:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Krujë

‼️OKAZION 9500€‼️C200 BENZIN PANORAM

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

4,300€. M.Benz Cclas 200 Evo

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C200 KOMPRESSOR 2005 AUTOMAT ����

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ C200 COMPRESSOR 2005 AUTOMAT ��������

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

shitet 0683655766

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Okazion C class 200 coupe EVO

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 10:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 200 EVO. SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Lushnjë

OKAZIONN

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Lushnjë

����Mercedes Avangarde (Sporte edition)����

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES C KLASE 200 NAFT VITI 2006

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes C klase 200 Naft AUTOMATIK 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

C 200 BENZIN 2007 SUPER GJENDJE

4 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Nderrohet +/- GLK

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

C 200 d BleuEfficiency

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Mercedes Benz c 200 kompressor Benzin+Gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C KLAS 204

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C-klas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

M.Benz C200 Kompressor 2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C200 Evo Automat Sapo Targuar 0684733356

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C200 Kompressor Benzin Gaz 0684733356

5 299 EUR

Online
Sot 08:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C200 Kompressor Benzin Gaz 0684733356

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

M.Benz C200 Kompressor 2009

7 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C200 Kompressor Benzin Gaz (Princ) 0684733356

5 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione