mercedes | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:54
Linku:
,

Mercedes Benz Ml 350 Amg Premium 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:49
Linku:
Dyqani ,

Shitet C200 CDI okazion!!!

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 17:02
Linku:
,

SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 280 SPORT PACKET

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:04
Linku:
,

Mercedes B Class Benzine Gaz 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 05:02 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:02 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:01 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:01 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:01 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:01 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:01 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:00 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:00 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:00 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:58 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2002

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:58 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:56 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:55 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:54 ,

Mercedes Benz 220 Automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:27 ,

Mercedes Benz C 250 4Matic, look AMG, 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:27 ,

Mercedes Benz C320 CDI (pa takse luksi) Avantgarde, 4 matic

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:26 ,

Mercedes Benz C-200 CDI, motor EVO, 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:26 ,

E class benzin gaz 2005 automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:10 ,

Shitet Mercedes A Class A 160 Nafte Automat

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:09 ,

Shitet Mercedes Benz c clas 204 Automat viti 2010.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:50 ,

MERCEDES BENC . VITI 2008 220 CDI. MUN/ NDRIMI

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:48 ,

Mercedes Benz S320 cdi Long

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:47 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:47 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:47 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:47 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:46 ,

Mercedes c220 cdi 2008 kamio automatike 5600euro

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:13 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:13 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:12 ,

Mercedes

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:11 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:32 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:31 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:29 ,

EVO 200 CDI / AUTOMAT / 2007 / AVANTAGRDE / FULL ����

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56 ,

MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 ,

Mercedes benz c-class 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:33 ,

❌SHITET ML 350❌

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:28 ,

OKAZION Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:28 ,

Mercedes-benz c 250 naft

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:25 ,

Mercedes Benz 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:25 ,

OKAZION Mercedes benc w203 2005 OKAZION

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:08 ,

Mercedes-Benz ML350 bluetec

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione