Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 250 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 250 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes C klas 250 benxin V6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes benz C-classe

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Mercedes c 220

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

OKAZION Shitet 8100€ ����Benz C-CLASS 4MATIC w204

7 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

2012 Mercedes Benz C class w204 250 V6

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes C class 250 benxin V6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Shitet Benz C-CLASS w204 viti 2012

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class Coupee 250

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

Mercedes C 2.5 benzin 2012 ...!!!!

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

C class Look Amg

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Benc me letra.super gjendje

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

Mercedes C250 4Matic Nafte Automatike Full Options 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C-Coupee 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Benc me letra.mundes nderrimi

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Shkodër

C class 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

BENZ C 204 VITI 2012 2.5 BENZIN GAZ LUK AMG

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Shitet Mercedes benz C class me vetem 110 mij km 9500€ !

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
25 Maj 12:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

C CLASS 250

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Berat

Mercedes Benz C Class 250 benzine Automatike 2012 V6

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 21:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 204

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 22:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Mercedes benz c250 sport

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 22:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

Mersedes benz c250 v6 benzin gas automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Lushnjë

MERCEDES BENZ C 180 Benzin SPORT EDITION

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 12:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Shkodër

C kllse 250 blutec

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Benz Gas benzine c clas 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 12:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

C250 2012 Okazion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 11:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Librazhd

C 250 4 matik

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 11:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Mercedes-Benz C250 Automatic Full

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 11:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

2011 MERCEDES BENZ C250 BENZINE/GAZ

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

Okazion

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Gjirokastër

Mercedes ne shitje ne Gjirokaster

250 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

Shitet Mercedes Benz C250 4Matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

shitur

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 14:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz C250 Me Dogan

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 12:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

C-CLASS FULL OPTION /AMG LINE 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
21 Maj 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Shkodër

Mercedes-Benz C250 Avantgarde

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 10:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz w 124

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz 250 V6 AMG. Mundesi nderimi.

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 14:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Kurbin

C250 Mercedes Benz

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

C class Look Amg

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

OKAZION 10.2€

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 09:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C Class 2013 AMG me i bukur ne shqiperi !

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Korçë

C 250 luk amg shitet per arsyje emigri

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vlorë

C class 2009 blueEfficiency

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 17:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C250

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Mercedes-Benz

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione