Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C class - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 13941
Audi , 334
BMW , 204
Volvo , 161
Ford , 156
Toyota , 105
Land Rover , 79
Opel , 64
Fiat , 63
Peugeot , 31
Citroën , 27
Porsche , 27
Renault , 24
Seat , 23
Smart , 20
Hyundai , 16
Nissan , 15
Škoda , 14
Mitsubishi , 14
Honda , 12
Chevrolet , 10
Mazda , 9
Acura , 9
MINI , 7
Jeep , 7
Jaguar , 6
Chrysler , 5
Cadillac , 5
Lancia , 5
Hummer , 4
Ssangyong , 4
BAIC , 3
Kia , 3
Aixam , 3
Lexus , 3
Ferrari , 3
Suzuki , 2
Alpina , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C class Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:55
Linku:
Makina , Fier

W204 AMG Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedes-Benc C-Class����

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:13
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40
Linku:
Makina , Tiranë

C class 2013 AMG 6.3

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:48
Linku:
Makina , Tiranë

❌Okazion C-Class❌ 9900€

9 810 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:42 Makina , Tiranë

Mercedes c class 2017

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:07 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C CLASS 200 CDI- Automat 2008

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 07:04 Makina , Tiranë

OKAZION Bmw x5 3.5d M-Packet viti 2016 Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:20 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet/Mercedes Benz C350e Hybrid PlugIn/ Super Ekonomik

26 500 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19 Makina , Durrës

c6.3 okazine

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedess Benc C-Class ����

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

����Mercedes-Benc C-Class����

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA 220 4 Matic

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

37 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz GLK 220 4Matic Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:04 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA200 Look AMG

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 03:48
Linku:
Makina , Tiranë

❌Okazion C-Class❌ 9900€

9 810 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

28 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E220 ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Porsche Cayenne ��

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw 640d ��

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 7

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:31 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET 069 666 94 00

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:17 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:15 Makina , Tiranë

BMW 730 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

36 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:14 Makina , Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2013 AMG SUPER FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:14 Makina , Fier

PEOUGET 308 1.6 BENZIN/GAZ 2009 SUPER GJENDJE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:12 Makina , Tiranë

CLA 2.0 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:11 Makina , Tiranë

E CLASS 250 NAFT 2016 FULL OPSION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:05 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:05 Makina , Tiranë

GOLF 7 1.4 BENZIN 2016 FULL OPSION

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:59 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:56 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 EVO SPORT EDITION 06MANUAL NAFT SAPO ARDH

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Makina , Tiranë

⚠️Mercedes-Benz c class 2012 gaz automat⚠️

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:36 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMAT 2006 (FR EDITION)

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:26 Makina , Lezhë

C class 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Korçë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Tiranë

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIK ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 Dyqani Makina , Fier

‼️OKAZION E550 FULL PANORAM ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione