Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volvo S80 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Volvo S80 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

⛔️ OKAZION 9500 € ⛔️

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE D4 FULL OPTION E SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

VOLVO S80 D5 AUTOMAT NAFTE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:06 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2013

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:03 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Shkodër

Okazion Shitet VOLVO S80 nafte

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 09:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:34 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT BENZIN + GAZ

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 21:34 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2009(Mundesi Nderrimi)

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 11:52 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

SHITET VOLVO S80

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 23:39 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

volvo S80 2.5 benzine manuale 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:09 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 01:16 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s80 2011 benzin-gaz

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 11:49 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

VOLVO S80 diesel

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 20:52 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

����Volvo S80 2.4 Diesel����

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 10:00 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

okazion Volvo s80

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:10 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Maj 23:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 Gaz-Benzin

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 13:07 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Shitet Volvo, 2300 Euro i diskutueshem

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 15:19 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Korçë

Volvo S80 automat okazion

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 12:32 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Shitet Volvo S80 D5 AWD EXECUTIVE 2009

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 22:06 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2010 D5 2.4 Diesel Summum����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
28 Mar 23:20 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

��Shitet Volvo S80 T6 4x4 AWD 2013 ⛽️Benzinë�� për 9.390€ ☎️

9 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 16:58 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Shitet&nderrohet Volvo S80 120.000 km origjinale.

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 16:27 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Okazion!!!

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 17:07 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 01:24 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Mar 23:29 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s 80

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 13:14 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s 80

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 20:24 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Kukës

Volvo s80

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 13:00 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s 80

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 01:49 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Berat

Shitet Volvo S80 e ardhur nga Suedia

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 14:50 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Berat

Shitet Volvo s80 Diesel e ardhur nga Suedia

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 11:25 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Jan 13:20 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

shitet volvo s80 2007 benzin gaz

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 04:43 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Volvo

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 18:18 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Pogradec

Volvo

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 18:52 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Shitet volvo S80 benzin gaz

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 18:49 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Volvo S80 3.0 benzin Gaz Super Full Super Gjendje

8 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 13:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Volvo

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Dhj 18:01 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Pogradec

Volvo

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 11:26 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Volvo S80 EXECUTIVE VERSION

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 16:18 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2011 Summum���� Sapo ardhur nga Zvicra

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
22 Nën 09:36 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE AUTOMAT VITI 2013 FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 19:24 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 10:36 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Shkodër

Shitet ose ndrrohet me 6+1

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 13:57 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Gjirokastër

Volvo S80 D2

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 09:14 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

Volvo S80 benzin gaz 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 16:43 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Volvo s80 D4

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 16:35 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Fier

Mercedes classi B

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Shkodër

volvo

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Volvo S80 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione