Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 41057
Mercedes-Benz , 2049
Audi , 782
BMW , 408
Ford , 371
Volvo , 187
Toyota , 184
Opel , 172
Fiat , 132
Land Rover , 129
Peugeot , 87
Seat , 69
Renault , 64
Nissan , 62
Porsche , 53
Citroën , 52
Smart , 47
Škoda , 35
Jeep , 28
Hyundai , 26
Mazda , 24
Acura , 24
Jaguar , 23
Mitsubishi , 22
Dodge , 19
Honda , 19
Alfa Romeo , 18
MINI , 17
GMC , 16
Chevrolet , 13
Kia , 12
Lancia , 12
Great Wall , 10
Saab , 10
Chrysler , 9
Suzuki , 8
Ssangyong , 8
Grecav , 7
Alpina , 6
Hummer , 5
Cadillac , 5
Aixam , 5
Rover , 4
Dacia , 3
Artega , 3
Daihatsu , 3
Subaru , 3
Ferrari , 3
TVR , 2
BAIC , 2
Wartburg , 2
Buick , 2
DeTomaso , 2
Zastava , 2
Bugatti , 2
Infiniti , 2
UAZ , 2
Isuzu , 1
Maserati , 1
Proton , 1
NSU , 1
Lincoln , 1
Yugo , 1
MG , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Lexus , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Pri 15:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 1.6 Automat Nafte 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 06:18
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

����Audi A5 3.0 TDI ����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 10:43
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 10:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra H Nafte 1.7

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 10:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅✅OPEL ASTRA 1.4 BENZIN GAZ 2013✅✅

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:24 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

✅✅BMW x5 3.5 BENZIN PA TAKS VITI 2016✅✅

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:24 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.5 NAFT 2007 ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:24 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ B CLASS 180 PANORAM 2010✅✅

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Durrës

Mercedes Benz Cls 550 Full option 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf5 2.0 GTD 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 nafte me qera automatik makina me qera rinas

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera to rent

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 L super Full me letra shqiptare

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:24 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF V BLUEMOTION 2008 MANUAL 1.9 DIESEL

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet Okazion volwagen golf 5

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 2.0 TDI 105ps e sapoardhur

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera 2.0 nafte makine me qera tirane rinas

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:23 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 diesel Automat me qera car rental albania

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:23 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Vendeshe (6+1) me qera/ to rent

45 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:23 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Van rental Albania rent a van Albania furgon me qera 9 vende

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:23 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:23 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Kompressor����

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C180 Kompressor ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volkswagen Golf 7 1.8 Gaz Benzin

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2010 AUTOMAT DIESEL 1.6

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

OFERTE GOLF 7 13500 EURO IMPORTUAR CMIM I DISKUTUESHEM

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2011 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2020 - Volkswagen Golf 8 2.0 TDI BMT

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

✅️ Bmw X6 ✅️

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:18 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo Benzin Gas Prinse okazion

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.6 nafte look 2012

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes CLA 220 ✅️

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW GOLF 5 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW GOLF 5 1.9 TDI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

����VW TOURAN 2.0 nafte automat 13 nga ZVICRA ����

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Benz E63 Amg 6.3 AMG

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:17 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A7 (LOOK RS7)

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Elbasan

�� Jaguar F-Pace ��

29 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 BiTdi ��

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione