Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford fokus - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 2947
BMW , 4
Peugeot , 2
Honda , 2
Toyota , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Audi , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fokus,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford fokus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:23 Makina , Durrës

Ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

Ford Fokus

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:40 Makina , Durrës

Shitet ford fokus

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

Ford 2010 naft 1.6 okazion 3700 euro okazion

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:45 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 SAPO TARGUAR PER 1

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Durrës

Ford fokus 1.6 naft

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:16 Makina , Durrës

Ford fokus 1.6 naft me dogan te paguar 0689400000

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:59 Makina , Lushnjë

Ford fokus 1.6 benzin viti 2001 me letra per nje vit

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:33 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:25 Makina , Fier

Shitet ford fokus viti 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 Makina , Elbasan

Ford fokus❗️ (nga gjermania)❗️

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

Shitet ford fokus okazion

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45 Makina , Lushnjë

Okazion ford fokus 1.8 TDI letra 23 4 2024

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31 Makina , Fier

FORD FOKUS 2003

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:15 Dyqani Makina , Vlorë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 23:41 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 12:23 Makina , Fier

Ford Fokus Titanium

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 11:31 Makina , Durrës

Ford fokus

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 10:54 Dyqani Makina , Durrës

Ford fokus naft

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 18:27 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet ford fokus benzin gas automat

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 15:39 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.6 naft

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 15:40 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.8 OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 17:23 Makina , Tiranë

Sherbimet e kryera cmimi i diskutushem.

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 13:03 Makina , Tiranë

Okazion Shitet 4500 Euro Ford Fokus Viti 2009 model Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 16:22 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Ford Fokus Model Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 14:18 Makina , Vlorë

Shitet ford fokus

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 08:45 Makina , Durrës

Ford fokus viti 2008 1.6 naft

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 15:53 Makina , Fier

Ford focus i sapo targuar ✅✅

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 13:04 Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6NAFT I SAPO TARGUAR����✅

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 03:05 Makina , Vlorë

Okazion

3 050 EUR Çmimi me zbritje

14 Sht 20:51 Makina , Fier

FORD FOCUS ✅✅✅

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 16:01 Makina , Fier

Ford FOCUS ✅✅✅

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 16:01 Makina , Fier

Ford focus okazion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 10:21 Makina , Fier

Ford FOCUS TDCI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 13:01 Makina , Fier

FORS FOKUS

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 03:03 Makina , Fier

FORD FOKUS TDCI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 03:03 Makina , Lezhë

Shitet Ford Fokus Titanium

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 07:17 Makina , Fier

Ford fokus 2007 benxin gas na fabrika

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 08:51 Makina , Durrës

Ford fokus 1.6 naft viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 20:59 Makina , Elbasan

Ford fokus 1.6Naft Manual Viti 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 01:53 Makina , Tiranë

Ford focus viti 2002

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 14:51 Makina , Durrës

Shitet ford fokus 1.6 naft viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 12:22 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 tdci

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 14:27 Makina , Tiranë

Ford fokus 1.6b ardhur nga zvicra 160mije km

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 11:02 Makina , Durrës

shitet ford fokus

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 10:49 Makina , Elbasan

��!!!!!!...Shitet Urgjent…!!!!!!��

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 10:39 Makina , Durrës

Ford fokus 1.8 naft

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 14:20 Makina , Tiranë

Ford Fokus Automat Naft

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 10:46 Makina , Fier

Shitet ford fokus 2002 1.8 naft

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fokus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione