audi a4 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 9058
BMW , 163
Ford , 131
Opel , 71
Toyota , 67
Fiat , 53
Citroën , 39
Renault , 30
Land Rover , 26
Peugeot , 25
Nissan , 20
Smart , 19
Volvo , 17
Porsche , 16
Hyundai , 13
Seat , 12
Škoda , 9
Jaguar , 9
Honda , 9
Jeep , 9
Mazda , 8
Lancia , 8
MINI , 7
Ssangyong , 6
Acura , 5
Chevrolet , 5
Saab , 4
Dacia , 3
Dodge , 3
Chrysler , 2
Cadillac , 2
Lincoln , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:19
Linku:
,

Audi A4 3.0 TFSI 3X S-Line

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:57
Linku:
,

Ford fiesta 2010

Historiku i makinës

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Tet 15:47
Linku:
,

bmw x5 Benzin-Gaz sapo targuar!! Nderrohet

Historiku i makinës

9 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 20:33
Linku:
,

Modeli : Audi A4 2008 B8 3.0 TDI 240 CV Quattro

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 16:47 ,

VW TIGUAN AUTOMAT

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

AUDI A4 NAFTE 2.0 VITI 2005

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

Smart ForTwo 2008

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:47 ,

OKAZION FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT VITI 2008

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

NISSAN QASHQAI AUTOMAT

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:46 ,

FORD FUSION PLUS 1.6 NAFTE VITI 2008

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:46 ,

OPEL ASTRA AUTOMAT 1.9 VITI 2009 NAFTE

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:45 ,

↪ BMW X1 180d xDrive ↩

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 ,

�� Mercedes C220 Blueff Avant ��

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Smart 800 cc nafte 2011 OKAZION

Historiku i makinës

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:41 ,

Mercedes benz B class

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 ,

Touareg 2.5 TDI automat

Historiku i makinës

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

Mercedes benz B200 benzin-gaz

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Audi A4

Historiku i makinës

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:40 ,

Audi A4 2012 benxin 2.0 konvertim 11000 euro

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:38 ,

�� OKAZION NISSAN QASHQAI ��

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 ,

Audi A4 2.0 benzin 2013

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:31 ,

�� Citroen Nemo Imjant BRC��

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Shitet Audi A4

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:22 ,

Bmw 330d Mpower 330 kuaj fuqi

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:16 ,

BMW 530d viti 2009

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:06 ,

SUPER OKAZION 2013 AUDI A6 3.0Tdi Quattro

Historiku i makinës

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 ,

Volkswagen Jetta 2015 Nafte (3.6L/100KM)

Historiku i makinës

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 ,

Volkswagen Jetta 2015 Nafte (3.6L/100km)

Historiku i makinës

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 ,

‼️ Volkswagen Tiguan 2012 4Motion ‼️

Historiku i makinës

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 ,

Audi q7 Quatrro 2011 ( Mundesi nderrimi )

Historiku i makinës

15 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:02 ,

Vw Passat 2.0 Tdi 2011 mega full

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:00 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

Historiku i makinës

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:59 ,

Super Volkswagen Jetta 1.6 TDI BlueMotion

Historiku i makinës

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

VW Tiguan 2.0 Tdi 2013 Bluemotion super full

Historiku i makinës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:56 ,

TIGUAN 4X4

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 ,

Audi A4 2.0 Nafte Viti 2011

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:55 ,

Audi A4 2.0 Nafte Automat

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:53 ,

Mercedes benzin

Historiku i makinës

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione