Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi a6 ne Shitje | Oferta per Makina ne Shitje

Audi , 10590
Mercedes-Benz , 1490
BMW , 322
Ford , 239
Volvo , 176
Toyota , 155
Land Rover , 123
Fiat , 88
Opel , 85
Nissan , 49
Porsche , 48
Peugeot , 36
Citroën , 35
Renault , 29
Seat , 27
Smart , 27
Hyundai , 23
Jeep , 22
Mazda , 19
Mitsubishi , 18
Honda , 17
Jaguar , 16
Škoda , 14
Chevrolet , 12
MINI , 11
Kia , 8
Lancia , 7
Ssangyong , 6
Suzuki , 5
Hummer , 5
Cadillac , 5
Acura , 5
Dodge , 4
Saab , 4
Lexus , 4
Chrysler , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Dacia , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Ferrari , 2
Buick , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1

Gjej Audi a6 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi a6 ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Audi a6 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Audi ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - Audi a6.Sot 02:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 35TDI

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3.0 Nafte

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Benz E220 ✅️

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 02:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

✅️ Audi Q5 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A6 3.0 TDI Quattro

11 998 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:40 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rouge X-trail 2.5 benzine - 09

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2.0 TFSI Quattro Premium 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:38 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:38
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

10 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

▶ SHITET AUDI A6

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Elbasan

✅️ Honda Acura Rdx Luxury ✅️

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:37
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:37
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:37 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Rent A car in Albania Rental in Tirane.

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:35 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION VITI 2013 FULL OPTION!!!

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi 2018 okazion 20.990euro

20 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:26 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 sline

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2020 ..3.0 tdi quattro sline

42 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PREMIUM PLUS - 2013

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

19 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3.0 TDI

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 35TDI

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 40 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 3.0 Naft S Line Quattro 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 CDI FULL OPTION!!!

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:13 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet audi a6 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:10 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar

37 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 40 TDI S-LINE VITI 2020 FULL OPTION!!!

36 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:58 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport Dynamic AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

✅️ Jeep Grand Cherokee Summit ✅️

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 3.0 Nafte

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2014 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2016 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2015 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro S-Line

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2013 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A6 3.0 TDI Quattro

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PRESTIGE(S-Line) - 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

✅️ Bmw X6 ✅️

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Audi ne shitje? Shiko njoftimet për Audi a6 ne shitje dhe gjej Audi a6 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Audi a6 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Audi a6 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi A4 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Audi a3, Audi A6, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3, dhe shumë Audi A4 ne shitje të tjerë Kërko Audi a6 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Audi a6


Keni Audi a6 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Audi a6 ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Audi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Audi ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione