Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 75715
Audi , 447
BMW , 306
Ford , 236
Volvo , 141
Toyota , 123
Opel , 119
Land Rover , 83
Fiat , 79
Renault , 73
Peugeot , 66
Nissan , 48
Smart , 47
Chrysler , 46
Ssangyong , 45
Jeep , 39
Seat , 32
Acura , 30
Alfa Romeo , 29
Porsche , 27
Citroën , 26
Škoda , 19
Hyundai , 19
Mitsubishi , 15
Kia , 14
Mazda , 12
MINI , 12
BAIC , 11
Aixam , 11
Chevrolet , 11
Honda , 10
Lancia , 10
Daewoo , 9
Bentley , 9
Dodge , 8
Cadillac , 7
Suzuki , 6
Daihatsu , 6
Jaguar , 5
Subaru , 5
Isuzu , 4
Buick , 4
Alpina , 4
GMC , 4
Dacia , 3
Hummer , 3
Artega , 3
Maybach , 3
Maserati , 2
Saab , 2
MG , 2
Infiniti , 2
Ferrari , 2
Lotus , 1
Rover , 1
Morgan , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes-Benz GLK 250 DIESEL BLUTEC AMG LOOK Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:07
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 4-Matic AMG LINE

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S63 Amg L

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 20:08
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz Glk 220 4 Matic Viti 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA | 2003 | 2.2 | DIESEL | MANUALE | 193594 km

150 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:31 Makina , Tiranë

OKAZION ! Mercedes Benz CLS 350 AMG-Line Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:31 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes benz c class 200

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:31 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:31 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 23:31 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:31 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:28 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 23:25 Makina , Durrës

Vw Passat 100% Gaz Automat Sapo Ardhur ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:25 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR FACELIFT 2005 ������

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:25 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:25 Makina , Tiranë

Mercedes ml 350 bluetec 4matic 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-Class (W212)

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:23 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe 350 BlueTec (Nafte, pa taks lluksi)

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:22 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:22 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:19 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:16 Makina , Durrës

GLK 220 4 Matic 2010. 9800 € I Diskutushem

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:10 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C250 NAFT ARDHUR NA GJERMANIA

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:06 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 23:03 Makina , Tiranë

Shitet Benz E200 benzin-gaz

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:00 Makina , Tiranë

GLK 220 CDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:57 Makina , Vlorë

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:54 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:54 Makina , Korçë

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:54 Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:48 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi.

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:48 Makina , Tiranë

Class C220 CDI w203 Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:48 Makina , Lushnjë

Mercedes benz OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:45 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ B180 CDI KAMBIO AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:45 Makina , Fier

C class

10 500 EUR

Sot 22:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz C Class

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:42 Makina , Durrës

Mercedes Benz ML 320 Cdi

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:39 Makina , Fier

Mercedes Benz E350 Naft 2009

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 Makina , Tiranë

Benz ML

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:39 Makina , Tiranë

Okazjon per pak dit Bmw 640i lok M fabrike 2014

25 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:39 Makina , Tiranë

E Class 220 Naft Automat 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz CLS •Facelift•

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:38 Makina , Tiranë

Evo 320 2006 Full Opsion

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 2010

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:35 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E-Class 220 2013 (Nafte)

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Makina , Durrës

C KLAS BLUE EFFICIENCY, VITI 2012, AUTOMAT, AVANTGARDE

11 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 EVO CDI MANUAL 05 SAPO ARDHUR NGA GJERMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 Makina , Tiranë

Shitet! Mercedes Benz Viti 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:26 Makina , Tiranë

E 320 4Matic

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Mercedes Benz w203

360 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Makina , Fier

GLE 350 Nafte

34 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione