Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 23281
Mercedes-Benz , 1336
Audi , 452
Ford , 215
Volvo , 147
Land Rover , 141
Toyota , 113
Opel , 97
Fiat , 71
MINI , 55
Renault , 55
Nissan , 48
Peugeot , 39
Smart , 33
Porsche , 33
Seat , 31
Citroën , 31
Škoda , 21
Jeep , 18
Mitsubishi , 17
Mazda , 15
Alfa Romeo , 15
Jaguar , 14
Hyundai , 12
Chrysler , 11
Rover , 11
Chevrolet , 11
Honda , 8
Lancia , 8
Cadillac , 7
Dodge , 7
Daihatsu , 7
Acura , 6
Ssangyong , 6
Saab , 6
Isuzu , 5
Suzuki , 5
Alpina , 5
Kia , 4
Aixam , 4
BAIC , 3
MG , 3
Subaru , 3
Maserati , 2
Bentley , 2
Ferrari , 2
Dacia , 1
Hummer , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMW Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 05:20
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X2 35.000 KM!!! Cmimi pak i diskutueshem. X series 228!

999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2011 - BMW X1 18D XDRIVE - PANORAMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 16:09
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X6 nafte vit prodhimi 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 17:16
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5 2017 - SUPER FULL M Package

28 995 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 730 Diezel Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 11:18 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2005.nderrohet

5 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 Makina , Durrës

Audi a3 2.0 nafte.automat full opsion nderrohet

6 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:17 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (ROGUE) 2017. Full !!!!!!!!!!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

Passat 2017 MODEL SEL LUNGO INDIVIDUAL

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:17 Makina , Durrës

Shitet BMW X6 3.0 NAFT OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:15 Makina , Durrës

❌ OKAZION AUTOMAT ❌️ Bmw Seria 118

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:15 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

Caddy 1.9 2008.sapo ardh Nderrohet

5 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.letra tpreme Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.nderrohet

7 455 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 TDI VITI 2009 “AUTOMAT” I SAPO ARDHUR

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

VOLVO S60 2.4 BENZIN-GAZ FULL OPTION ������������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

VW-CADDY MAX 2.0 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2006 I ARDHUR NGA ZVICRA

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:10 Makina , Tiranë

BMW 528 Benzin Behet me gaz 100%

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:08 Makina , Tiranë

Benz c class (w204) 220 nafte Avantgarde

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 Naft X-drive

30 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 Makina , Tiranë

Shitet c class 2015 amg line 4 matic

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:00 Makina , Durrës

Golf 7

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:00 Makina , Tiranë

Okazion BMW ndrrohet me makin me te re

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Makina , Tiranë

Shitet BMW 328i Superfull

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:59 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:59 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:54 Dyqani Makina , Fier

BMW SERIA 3 DIEZEL AUTOMAT 2015

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:50 Makina , Tiranë

Bmw 530d F10 gjendje perfekt

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Makina , Fier

Shitet BMW 120 ne gjendje shum te mir me dogan te paguar

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

VETEM NDERROHET BMW x5 e70 benzin gaz 4.8 viti 2009

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

nderrohet+/- diferenc bmw seria 3 e46 2.0 benzin 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

shitet nderrohet bmw seria 3 lci 2010 2.0 naft AUTOMAT facel

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Durrës

SEAT ALTEA BENZINE GAS 1.4 VITI 2008 ME DOGANE SUPER EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA DELTA AUTOMAT NAFTE 1.6 VITI 2012 ME DOGANE NE GJENDJ

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Durrës

AUTOMAT RENAULT MEGANE NAFTE 1.9 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Durrës

FORD FUSION NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Durrës

BMW 535 XDrive 4x4 175.000 km

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A6 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2006 ME DOKUMENTA SHQIPTARE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Durrës

VW POLO VITI 2012 NAFTE 1.2 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10/10

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:46 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 535 XDrive M 3.0d ✅OKAZION✅

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw bmw bmw Bmw Bmw x5 Bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione