Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

volvo ne Shitje | Njoftime per Makina ne Shitje

Volvo , 4410
Mercedes-Benz , 1431
VW Volkswagen , 1319
Audi , 566
BMW , 295
Ford , 252
Toyota , 159
Land Rover , 115
Opel , 105
Fiat , 90
Nissan , 50
Porsche , 43
Peugeot , 40
Citroën , 35
Renault , 32
Seat , 28
Smart , 28
Hyundai , 25
Jeep , 24
Mazda , 22
Mitsubishi , 22
Jaguar , 18
Škoda , 17
Honda , 16
Chevrolet , 11
Kia , 9
MINI , 8
Suzuki , 7
Ssangyong , 6
Lancia , 6
Chrysler , 5
Hummer , 5
Acura , 5
Saab , 5
Cadillac , 4
Dodge , 4
Lexus , 4
Dacia , 3
Subaru , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Infiniti , 2
Ferrari , 2
Buick , 1
Maserati , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1

Blej volvo ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per volvo te ri apo të përdorur në shitje. GJej volvo nga modelet e ndryshme si: Volvo xc60, Volvo xc40, Volvo xc90, Volvo S90, Volvo V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.15 Pri 14:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
11 Pri 08:27
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2.5T AWD 2009 Benzine&Gaz!

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 09:46
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

✅️ Bmw X6 ✅️

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 10:31 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60 2014 2.0 Nafte

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:31 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet Volvo xc 60. 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:30 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 ��������

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C CLASS 2.2 NAFT 2010 FULL OPSION

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 5 1.9 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN (500hp) 2012 FULL OPSION

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

C 230 BENZIN/GAZ 2007 FULL OPSION

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

TIGUAN 2.0 NAFT 2009 FULL OPSION

8 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 PREMIUM PLUS 3.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2019 SUPER FULL OPSION

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

VOGUE 5.0 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

8 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 2008 FULL OPSION

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2014 AMG SUPER FULL OPSION

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 MATRIX 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

12 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

PASSAT CC 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN ALL SPACE 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:30 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Okazion! Toyota Land Cruiser Prado 2011 Automat/ Nderrohet

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 X-DRIVE--2011

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI AUTOMAT

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-CLASS EVO AVANGARD

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50--BENZIN/GAZ

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 HIGHLINE 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B-CLASS 2012-AUTOMAT--NAFTE

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S-LINE 2016

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 HIGHLINE GTI

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4--2010--QUATRO

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Kavajë

Volvo v50

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vw Jetta 2.0 Tdi Sport Edition -13

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 4MATIC 2008 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF Vl AUTOMAT

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet Golf 5 Benzin Gaz 1.6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej volvo në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për volvo të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për volvo nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, Volvo xc40, Volvo xc90, Volvo S90, Volvo V90, Volvo V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per volvo ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit volvo ne MerrJep.al


Keni volvo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për volvo ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione