Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje në Shqipëri | MerrJep.al

Acura , 652
Aixam , 167
Alfa Romeo , 3827
Alpina , 96
Artega , 57
Audi , 46061
BAIC , 59
Bentley , 81
BMW , 30921
Brilliance , 14
Bugatti , 46
Buick , 42
Cadillac , 257
Chevrolet , 1623
Chrysler , 1169
Citroën , 7145
Corvette , 38
Dacia , 245
Daewoo , 497
Daihatsu , 408
DeTomaso , 4
Dodge , 414
Ferrari , 58
Fiat , 19016
Ford , 43660
GMC , 98
Great Wall , 71
Grecav , 17
Honda , 1341
Hummer , 156
Hyundai , 4464
Infiniti , 97
Isuzu , 185
Jaguar , 1356
Jeep , 2097
Kia , 1723
Koenigsegg , 19
KTM , 41
Lada , 32
Lancia , 2297
Land Rover , 7727
Landwind , 7
Lexus , 138
Lifan , 23
Ligier , 8
Lincoln , 154
Lotus , 7
Maserati , 102
Maybach , 15
Mazda , 2125
Mercedes-Benz , 168283
MG , 117
MINI , 1813
Mitsubishi , 4132
Morgan , 8
Nissan , 7424
NSU , 10
Opel , 24141
Peugeot , 10050
Piaggio , 150
Plymouth , 5
Pontiac , 17
Porsche , 2201
Proton , 9
Renault , 13417
Rover , 692
Saab , 393
Seat , 4736
Škoda , 2610
Smart , 6992
Spyker , 3
Ssangyong , 511
Subaru , 195
Suzuki , 1497
Talbot , 4
Tata , 141
Tesla , 33
Toyota , 17068
Trabant , 8
Triumph , 4
TVR , 36
UAZ , 23
VW Volkswagen , 89764
Volvo , 4662
Wartburg , 10
Wiesmann , 15
Yugo , 45
Zastava , 71

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2010 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:57
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A-8L 2012 OKAZION

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 22:32
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet Audi A6 3.0 Tdi S-Line

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 13:40
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Volswagen Touran

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Volkswagen Tiguan R-LINE PANORAMIC

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

FORD TURNEO 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA NDERROHET

13 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN CROSS TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN X TRAIL 2.2 NAFTE 2008 ZVICRA

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

FORD TRANSIT 2.2 NAFTE 2015 FULL OPTIONS ZVICRA NDERROHET

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC 60 BENZIN GAZ 2011 FULL OPTIONS

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Tiranë

CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ZVICRA MUNDESI NDRRIMI

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  NV200  ·  Tiranë

NISSAN NV 200 BENZIN 1.6 VITI 2012 ZVICRA

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

MERCEDES VIANO LUNGO VIP AUTOMAT 2.2 NAFTE 2007 ZVICRA

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

2013 AUDI A4 QUATTRO ��FULL OPTIONS��

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:03 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota auris motorr 1.4 nafte viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 manual motorr 1.9 nafte viti 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLK 250

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:03 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Grand Tourneo  ·  Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:03 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine Automat -16

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:02 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE FACELIFT AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A180 CDI Elegance Kambio Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

Volkswagen Caddy Maxi Roncalli 2.0 TDI 7 Sedilje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benz EVO 220 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2008 AUTOMATIC 2.0 NAFT ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

FORD TURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2006

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:00 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Fier

Toyota Corrolla 1.4 Nafte Kambio Automatike

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C220 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:00 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

Ford Fusion Facelift

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:59 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Targa shqiptare Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:59 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA FULL OPTIONS

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN 2.0 TDI 2007 ZVICRA 7 VENDE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:59 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2007 ME 7 VENDE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:59 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN 2008 ME 7 VENDE ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:59 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:57 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:57 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:57 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

‼️MERCEDES C-300

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

SHITET MUNDESI NDRRIMI

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:57 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT ALHAMBRA AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

‼️MERCEDES C-300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 05:56 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Tiranë

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN KAMBJO AUTOMAT 2009

4 480 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET Volswagen Tiguan 2.0 TSI Benzin + Gaz

9 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E350

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione