Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 661
Aixam , 163
Alfa Romeo , 3878
Alpina , 94
Artega , 58
Audi , 48106
BAIC , 59
Bentley , 78
BMW , 31888
Brilliance , 15
Bugatti , 45
Buick , 44
Cadillac , 241
Chevrolet , 1675
Chrysler , 1178
Citroën , 7217
Corvette , 38
Dacia , 255
Daewoo , 508
Daihatsu , 409
DeTomaso , 4
Dodge , 425
Ferrari , 58
Fiat , 19382
Ford , 44531
GMC , 104
Great Wall , 71
Grecav , 17
Honda , 1379
Hummer , 152
Hyundai , 4941
Infiniti , 104
Isuzu , 185
Jaguar , 1362
Jeep , 2140
Kia , 1762
Koenigsegg , 20
KTM , 44
Lada , 33
Lancia , 2337
Land Rover , 7917
Landwind , 6
Lexus , 129
Lifan , 22
Ligier , 9
Lincoln , 189
Lotus , 8
Maserati , 112
Maybach , 14
Mazda , 2195
Mercedes-Benz , 172748
MG , 116
MINI , 1833
Mitsubishi , 4244
Morgan , 8
Nissan , 7578
NSU , 12
Opel , 24654
Peugeot , 10190
Piaggio , 147
Plymouth , 6
Pontiac , 18
Porsche , 2338
Proton , 10
Renault , 13567
Rover , 664
Saab , 393
Seat , 4817
Škoda , 2679
Smart , 7043
Spyker , 4
Ssangyong , 504
Subaru , 201
Suzuki , 1526
Talbot , 4
Tata , 141
Tesla , 28
Toyota , 17564
Trabant , 8
Triumph , 4
TVR , 42
UAZ , 23
VW Volkswagen , 92207
Volvo , 4747
Wartburg , 9
Wiesmann , 16
Yugo , 45
Zastava , 61

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 05:57
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:02
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 159000KM BENZINE-GAZ

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Korr 18:47
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC 60 viti 2011 - 11000 euro

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:24
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Volkswagen Touareg R Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 18:22
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF VII 7 NE SHITJE

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 06:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:35 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:35 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:35 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:32 Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Tiranë

Shitet Toyota iQ 1.3 benzine automat.Super Gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:32 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus 1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:31 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

*Mund te Nderrohet *Nisan Qashqai 2011* 1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

VW Passat CC

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 06:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C180 W203 BENZIN-GAZ

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:28 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugot 508 4x4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 nafte viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Jepet me qera per me shume tel:0689915444

30 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 1.4

15 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 06:27 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SantaFe 2013 NAFT 5 VENDE 6900 €

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 06:27 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:27 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2011 AUTOMAT 5300 €

5 300 EUR

Online
Sot 06:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen GOLF 6 1.6 TDI AUTOMATIK 4600€

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 06:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E Class 220 CDI 6300€

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 06:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet/Mundesi nderrimi ▪︎Ford focus *1.6 Gaz&Benzine 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:27 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Shitet&mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz/Benzine1.6*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:26
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 BENZIN GAZ ����

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��Golf 5 1.9 tdi manual, gjendje perfekte��

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 06:25 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

OKAZION!!!!

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:23 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

OKAZION!! Audi Q5 2014 3.0 TDI

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:23 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

SUPER Audi Q5 2014 100 km Nafte

17 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

Ford 1.6Gaz/Benzinë 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 06:23 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:23 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Vlorë

Volkswagen Jetta 2008 Benzine Gas

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:22 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

2012 BMW X6 M HAMANN EDITION

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

FULL OPTIONS 2010 VOLVO XC60 T6

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Okazion!! Volkswagen Jetta 2.0 2015 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2012 T6 AWD

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW JETTA 2019 R-LINE 1.4

16 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 06:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 2010 T6 AWD

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:21 Makina  ·  BMW  ·  M4  ·  Tiranë

VETEM SOT! BMW M4 2015 85.000KM

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 06:18 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citren c3 si e re

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:18 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES C300 Viti 2015 I SAPOARDHUR

18 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

E Class 200 Viti 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:17 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:17 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Audi Q3 S-Line

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

U SHIT ✅

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione