Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

GMC ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Acadia , 28
Envoy , 8
Safari , 4
Savana , 2
Sierra , 6
Syclone , 1
Typhoon , 2
Vandura , 1
Yukon , 20

Njoftime per GMC ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per GMC ne shitje apo modele tjera si: Acadia, Evoy, Safari, Savana, Sierra, Sonoma, Vandura dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit per GMC ne shitje.


Blej apo shit GMC ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe gjej bleresit e interesuar.14 Korr 17:56 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Durrës

2007 GMC Acadia €3995

3 995 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 06:26 Makina  ·  GMC  ·  Envoy  ·  Shkodër

Shitet kamioncina kama

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Qer 14:27 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 22:02 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Berat

Shitet GMC Acadia 3.5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 09:50 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Berat

Shitet GMC

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 00:19 Makina  ·  GMC  ·  Yukon  ·  Tiranë

Shitet Makina GMC

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 15:21 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Elbasan

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 19:57 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet kamioncine DFSK e sapo ardhur nga Zvicra.

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Shk 15:41 Makina  ·  GMC  ·  Envoy  ·  Tiranë

SHITET GMC ENVOY

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 15:45 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Durrës

Gmc

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 17:19 Makina  ·  GMC  ·  Yukon  ·  Tiranë

Makine

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 20:52 Makina  ·  GMC  ·  Sierra  ·  Tiranë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Dhj 13:58 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Tiranë

Okazion! Gmc Acadia 3.6 benzin

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 22:57 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Fier

GMC Acadia

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 21:19 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Fier

Ne gjendje super

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Gush 14:24 Makina  ·  GMC  ·  Sierra  ·  Tiranë

GMC Sierra 5.3-Benzinë

70 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Maj 10:50 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Durrës

GMC. 2021. 19 500 euro

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Maj 16:51 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Shitet golf 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 22:14 Makina  ·  GMC  ·  Yukon  ·  Kukës

GMC Youkon Denali

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Pri 13:10 Makina  ·  GMC  ·  Sierra  ·  Durrës

GMC Sierra-Benzinë 5.3

70 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 20:15 Makina  ·  GMC  ·  Savana  ·  Tiranë

Toyota

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 14:50 Makina  ·  GMC  ·  Envoy  ·  Durrës

Shitet 2000€

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 13:43 Makina  ·  GMC  ·  Envoy  ·  Durrës

Gmc Shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 19:51 Makina  ·  GMC  ·  Sierra  ·  Tiranë

Okazion! Shitet GMC Sierra 6.6 Diesel Duramax

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 08:52 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Tiranë

GMC ACADIA 3.6 BENZINE VITI 2015 AUTOMAT.

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:24 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Krujë

Gmc ne shitje

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Dhj 19:03 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

����OKAZION VETEM PAK DITE ����

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Nën 20:07 Makina  ·  GMC  ·  Typhoon  ·  Tiranë

Shitet GMC

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 21:45 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Tropojë

GMC Acadia 2012 V6 3.6

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 23:58 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Tiranë

shitet

45 000 000 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Gush 18:55 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Tiranë

Okazion

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 02:25 Makina  ·  GMC  ·  Safari  ·  Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9TDI UNITED��

3 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 21:57 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Asnje difekt

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 05:01 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Bulqizë

2019 RAM 1500 Big Horn Crew Cab LB 4WD

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 15:37 Makina  ·  GMC  ·  Yukon  ·  Tiranë

GMC

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Tet 20:44 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Enis

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 21:27 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Kukës

GMC

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 12:04 Makina  ·  GMC  ·  Sierra  ·  Tiranë

GMC SIERRA

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 17:25 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Durrës

Golf

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 09:10 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

DOWNHILL Santa Cruz Bullit OKAZION

450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 15:28 Makina  ·  GMC  ·  Safari  ·  Dibër

Golf 3

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 11:17 Makina  ·  GMC  ·  Typhoon  ·  Tiranë

Hublot

3 000 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 20:59 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Super super gjendje super mjet.

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 10:48 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Super super gjendje super mjet.

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 13:20 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Super super gjendje super mjet.

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Jan 08:27 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Super super gjendje super mjet.

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Jan 12:57 Makina  ·  GMC  ·  Yukon  ·  Tiranë

Shitet

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 13:39 Makina  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Tiranë

Gmc Acadia 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 21:31 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Golf v+

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 10:28 Makina  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Gmc okazion

9 000 EUR


Jeni duke kerkuar per GMC ne Shitje? MerrJep.al eshte platforma e duhur per ju. Gjej oferta per GMC ne Shitje.


Gjej GMC ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferta per GMC ne shitje. Shiko njoftimet per GMC nga modelet e ndryshme si: Acadia, Evoy, Safari, Savana, Sierra, Sonoma, Vandura dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit per GMC ne shitje. Kerko njoftime per Bentley dhe gjej GMC ne shitje ne GJithe SHqiperin.


Shit GMC ne MerrJep.al


Keni GMC qe deshironi te shisni? Krijoni njoftime shpejt dhe lehte dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve ne MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione