Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në Shitje | Njoftime per Makina në Shitje

Audi , 33683
Mercedes-Benz , 1482
BMW , 407
Ford , 246
Volvo , 146
Toyota , 117
Opel , 116
Land Rover , 101
Fiat , 81
Renault , 54
Peugeot , 48
Nissan , 39
Smart , 37
Citroën , 34
Porsche , 34
Seat , 32
Škoda , 27
Mitsubishi , 23
Lancia , 17
Jeep , 15
Mazda , 14
MINI , 14
Hyundai , 14
Honda , 12
Chrysler , 11
Alfa Romeo , 11
Acura , 11
Jaguar , 11
Kia , 10
Dodge , 9
Chevrolet , 9
Ssangyong , 6
Cadillac , 5
Saab , 5
Dacia , 4
Suzuki , 4
Subaru , 4
Hummer , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
GMC , 3
Bentley , 3
BAIC , 2
Zastava , 2
Maserati , 2
Rover , 2
Infiniti , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Tata , 1


Gjej Audi në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Audi ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Audi ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - Audi.
Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

OKAZION Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 15:10
Linku:
Makina , Durrës

Audi SQ5 Importuar Nga zvicra SuperGjendje

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 16:35
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TFSI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:32
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q8 50TDI Mild-Hybrid 3x-S Line (cdo opsion i mundshem)

85 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 16:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A#

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:01 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Durrës

Shes nderroj bmw

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 Makina , Durrës

SHITET AUDI A5 2.7 AUTOMAT

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Makina , Fier

MERCEDES ML320

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Fier

VW PASSAT 2.5 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:57 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Makina , Durrës

BENZ ML 350 ����FULL OKAZION

17 500 EUR

Sot 09:55 Makina , Vlorë

OKAZION !! Audi-a4-2015 S-Line

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:54 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:54 Makina , Fier

Audi Q7

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Makina , Tiranë

BMW X5 OKAZION

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Makina , Durrës

SHITET AUDI A6 S-LINE

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:54 Makina , Lushnjë

Audi a5,s-line viti 2011,automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:54 Makina , Lushnjë

Audi A8 matrix nafte 3.0L

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Durrës

Audi A3 2.0 TDI *S-Line*

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 Lpi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Durrës

Audi A3 2.0 TDI Sportback

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Durrës

Audi A3 2.0 TDI Sportback

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Makina , Elbasan

Q7 3.0 TDI 2013 4x4

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Dyqani Makina , Durrës

Audi A3 2.0 TDI Sportback

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Dyqani Makina , Durrës

Audi A3 2.0 TDI

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:49
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Mercedes Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

Shitet,Porsche Cayenne 4.8 GTS,Benxin Gaz nderrohet

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

Audi A3 1.6 Diesel Automatik

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

Touran Cross full opsion.nderrohet

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 2010.letra 1 vit.nderrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.nderrohet

7 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

AUDI A3 SLINE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Viti 2010 Kambio Automatike 2.0 Nafte

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Audi a3

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 S line.

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Nafte 1.6 Manuale Viti 2013 Me Doganë

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2006 4X4 Kambio Automatike SwissAuto

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

TIRANE AUDI A6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:46 Makina , Fier

Audi A4 S- Line

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzin-Gaz Look 2009

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

Golf 6 2.0 nafte.2009.nderrohet

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

Audi a6 automat

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

Okazion Reno LAGUNA 1.9 (nafte)

12 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 09:45
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0TDI Premium Plus

21 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Audi ne shitje? Shiko njoftimet për Audi ne shitje dhe gjej Audi a3 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Audi ne Shitje


Eksploro njoftimet për Audi ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Audi a3, Audi A6, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3, dhe shumë Audi ne shitje të tjerë Kërko Audi ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Audi


Keni Audi që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Audi ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Audi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Audi ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Audi në kategorinë Makina
  • Audi A4 në kategorinë Makina
  • audi në kategorinë Automjete
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a6 në kategorinë Makina
  • Audi a4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • audi në kategorinë Makina | Lancia | MUSA
  • Audi a3 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • audi a4 në kategorinë Makina | Audi | A2
  • Audi në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione