Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi në Shitje | Njoftime per Makina në Shitje

Audi , 44088
Mercedes-Benz , 2012
VW Volkswagen , 1048
BMW , 506
Ford , 332
Toyota , 185
Volvo , 184
Land Rover , 157
Opel , 151
Fiat , 118
Nissan , 63
Porsche , 61
Renault , 60
Peugeot , 58
Citroën , 48
Seat , 44
Smart , 39
Hyundai , 35
Jeep , 33
Škoda , 30
Mitsubishi , 25
Mazda , 22
Honda , 21
Jaguar , 20
MINI , 18
Lancia , 18
Acura , 15
Chevrolet , 15
Alfa Romeo , 14
Kia , 13
Chrysler , 11
Suzuki , 9
Dodge , 9
Cadillac , 7
Ssangyong , 7
Dacia , 6
Hummer , 6
Saab , 5
Subaru , 4
Lexus , 4
Infiniti , 3
Aixam , 3
GMC , 3
Ferrari , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Buick , 2
Zastava , 2
Maserati , 2
Rover , 2
Daihatsu , 2
Bentley , 2
Grecav , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
UAZ , 1
Tata , 1


Gjej Audi në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi ne shitje të ndryshëm si, Audi A3, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3 dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Audi ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Audi ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - Audi.
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
10 Mar 16:19
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

AUDI A4 Quattro 2.0

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:33
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

��2016 - Audi Q7 3.0 TDI⁣⁣ Quattro “ ABT “

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 CDI FULL OPTION!!!

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 01:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2014 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:48 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 QUATTRO Full Options

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2016 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q7 PREMIUM PLUS 3.0 TDI - 2013

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

13 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Rent A car in Albania Rental in Tirane.

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

2017 AUDI Q7 PRESTIGE ��FULL OPTIONS��

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

2013 AUDI A4 QUATTRO ��FULL OPTIONS��

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2015 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro S-Line

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 3.0 naft 2013 - 12.900€ i diskutushem

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2013 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS - 2014

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2011

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

��2013 - Audi Q5 2.0 TDI Quattro

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

2021 AUDI Q8 55 3x S-Line

78 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 4.2 TDI Quattro

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q7 TECHNIC (S LINE) - 2017

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A6 3.0 TDI Quattro

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PRESTIGE(S-Line) - 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A1  ·  Tiranë

��2015 - Audi A1 1.6 TDI

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2011 - AUDI A8 4.2 FSI Quattro

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2015 - AUDI A8 L 3.0 TDI QUATTRO

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2014 - AUDI A8 4.2 TDI Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

✅️ Bmw X6 ✅️

35 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes CLA 220 ✅️

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

✅️ Porsche Cayenne ✅️

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

Bmw 520d ��

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Elbasan

�� Jaguar F-Pace ��

29 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

Audi A7 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 BiTdi ��

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi A8

17 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2013 - AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

15 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine GAZ Automat -16

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Benz E220 ✅️

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

��2016 - Audi Q7 3.0 TDI⁣⁣ Quattro “ ABT “

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2012 - AUDI A8 L 3.0 TDI Quattro

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

✅️ Honda Ridgeline ✅️

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra - 07

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:44 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Jeni duke kërkuar për Audi ne shitje? Shiko njoftimet për Audi ne shitje dhe gjej Audi a3 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Audi ne Shitje


Eksploro njoftimet për Audi ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Audi ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Audi a3, Audi A6, Audi A5, Audi Q7, Audi Q5, Audi A8, Audi RS 5, Audi Q8, Audi RS 4, Audi A1, Audi Rs 3, dhe shumë Audi ne shitje të tjerë Kërko Audi ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Audi


Keni Audi që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Audi ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për Audi të ndryshme. Shpërndaj njoftime Audi ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione