Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nisan ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Nissan , 2220
Audi , 68
BMW , 21
Toyota , 10
Ford , 10
Opel , 6
Renault , 4
Fiat , 3
Acura , 3
Jeep , 3
Chrysler , 2
Seat , 2
Peugeot , 2
Honda , 2
Dacia , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Gjej nisan në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko nisan ne shitje të ndryshëm si, Nissan Leaf, Nissan Kicks, Nissan Rogue, Nissan Murano, Nissan Frontier, Nissan Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej nisan ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - nisan .25 Maj 17:54
Linku:
Makina , Tiranë

NISAN QASHQAI

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:37 Makina , Elbasan

Nisan Navara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:26 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 Makina , Tiranë

Infiniti FX350 Ndrohet ( OKAZION )

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:54 Dyqani Makina , Tiranë

Nisan navar 2.5 naft

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

Nisan cabstar

125 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:56 Makina , Fier

Nisan Qashqai 2012 1.5 Diesel

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:56 Makina , Fier

Nisan Note 1.5 Diesel viti 2012

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai 2.0 Benzin Gas 4x4 2007.

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:45 Makina , Lushnjë

Qashqai

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Makina , Lushnjë

Qashqai

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL BENZIN-GAZ 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:58 Makina , Tepelenë

Nisan X-Trail 2.2 4X4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:49 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 198 mi km origjinale 0689400000

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 Makina , Durrës

Nisan Qashqai

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.NISAN.QASHQAI.1.5.NAFT.2008.MANUAL.

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:49 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZIOON.NISAN.QASHQAI.1.6.AUTOMAT.2016.

15 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:46 Makina , Tiranë

Nisan Pixo 1.0 benzin viti 2010

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:05 Makina , Lushnjë

Nisan Qashqai Automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 Makina , Tiranë

Shes Nisan Micra

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:40 Dyqani Makina , Fier

Nisan Micra viti 2016 1.2 80cv benzin-gas

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:31 Dyqani Makina , Fier

Nisan Micra viti 2009 1.5 dci 86cv

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 09:02 Makina , Fier

Nusan

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2.0 NAFTE AUTOMAT '2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 08:59 Makina , Durrës

Nissan x trail

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Makina , Pogradec

✅NISSAN QASHQAI 1.5 DCI VITI 2009✅

5 900 EUR

Sot 01:26 Makina , Durrës

Nissan Patrol

22 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:11 Makina , Tiranë

Okazjon per pak dit Bmw 640i lok M fabrike 2014

25 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:33 Makina , Tiranë

Shitet Nisan juke 1.6 Benzine 4×4 full opsion

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

Nisan Qashqai

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 13:16 Makina , Tiranë

OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:46 Makina , Tiranë

OKAZION ,Nissan patrol 4.2 diesel

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:49 Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi Nisan qashqai

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:25 Makina , Berat

Nisan navara

7 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:47 Makina , Durrës

NISAN NOTE,,,1.5,,NAFTE,,,2009,,,nga ZVICRA,,,

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 21:21 Makina , Tiranë

Nisan Qashqai 1.5 Disel 2009 Manual shira

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 18:45 Makina , Durrës

Shitet nisan qashqai 1.5 naft full panorame

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 18:42 Makina , Lushnjë

Nisan Qashqai 2.0 Naft Automat Viti 2011 full

9 500 EUR

Online
28 Maj 17:02 Makina , Fier

Nisan qashqai viti 2009 naft 1.5

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:15 Makina , Durrës

Shitet nisan qashqai 1.5 naft full panorame

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 13:34 Makina , Tiranë

Nisan qashqai okazion i diskutueshem

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 12:13 Makina , Tiranë

��PATROL��

15 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

Shes makine

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:08 Makina , Tiranë

Shes makine

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:05 Makina , Durrës

❌NISAN QASHQAI 1.6 NAFT V 2014 AUTOMAT ❌

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 09:48 Makina , Fier

Shitet Nissan Almera

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
28 Maj 07:30 Makina , Tiranë

Okazion Nissan Juke 1.6 Benzine Automat Full

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 05:58 Makina , Fier

NISAN QAFQAI. VITI 2011. 1.5 NAFTE

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 23:22 Makina , Tiranë

Shitet autoveture

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:35 Makina , Tiranë

Nissan patrol

7 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 18:32 Makina , Tiranë

Nissan patrol

17 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej nisan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej nisan ne Shitje


Eksploro njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko nisan ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Nissan K icks, Nissan Rogue, Nissan Murano, Nissan Frontier, Nissan Sentra, dhe shumë nisan ne shitje të tjerë Kërko nisan ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për nisan


Keni nisan që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime nisan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Nisan në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • nisan në kategorinë Makina
  • Nisan navara në kategorinë Makina | Nissan | Terrano
  • Nisan në kategorinë Automjete
  • Nisan në kategorinë Makina | Lancia | Ypsilon
  • Nisan në kategorinë All Category
  • Nisan navara në kategorinë Makina | Mitsubishi | L200
  • Nisan në kategorinë Makina | Opel
  • nisan në kategorinë Makina | Kia | Sportage
  • nisan në kategorinë Makina | Volvo | XC 90

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione